#806Dosmealti
Een handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#456
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#480
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#616
#756
Een machinaal blauw wollen tapijt.
#470
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#626Kilim Gaschgai
#866
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#836Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#476Shiraz
Een lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#546
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#576Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#646
#466
Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#796Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#586Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
#556
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#856
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux petites carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 188 x 56 cmEstimate: € 25 / 50
#555Märklin 3031
#701Dinky Toys 956
”Bedford turnable fire escape”. Un jouet. Etat neuf. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#785Matchbox Series 66; 68; 71 & 72
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Greyhound bus de voyage.- Mercedes bus.- Jeep Pick-up.- Standard Jeep.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#843Guerin
#777
“Collection S. Bing” - Complete catalogus van de Oosterse collectie. In 6 delen en met originele kaft.
”Collection S. Bing - Complete catalogus van de oosterse collectie”. En six volumes et couvertures d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#743
#47
Twee vaasjes en een lampenvoet van Gouds plateelwerk. Allen gemerkt onderaan.
#209Jules Victor GenissonPeriod: 1805 - 1860
“Kathedraalinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 500 / 800 -
#227Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et datée 1894.No longer availableDim. 70 x 95 cmEstimate: € 600 / 800 -
#231
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 115 x 170 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#146
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. 110 x 101 cmEstimate: € 120 / 200