#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#866Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#456Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#546Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#586KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#556Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#514“Loosdrechtse Plas met Waterlelies”. Aquarel. Draagt een handtekening: Smorenberg.
”Flaque à Loosdrecht et lélie”. Une aquarelle. Porte une signature: Smorenberg.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#875Corgi Toys 222“Renault Floride”. Een speelgoedauto in originele doos. Goede staat.
”Renault Floride”. une voiture jouet, emballage d’origine. Bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#566Wollen Koerdisch tapijt. Handgeknoopt.
#606Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
#367Een lot kunstboeken:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds.- “Flandre et Portugal”. Ed. Mercatorfonds.- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds.- “Rembrandt”. Ed. Icob.- “Leon De Smet”. Ed. Lannoo.- “De Nederlanden”. Ed. Heideland.- “Van Gogh en zijn tijdsgenoten”. Atrium.- “Goya”. Ed. Koninklijke Musea voor Schone Kunsten.- “Goya”. Ed. Heideland - Orbis.- Ed. H.J.W. Becht ‘Palet Serie’: “Johannes Vermeer”; “Cornelis Troost” & “Jan Steen”.
Un lot de livres d’Art:- “Albert Van Dyck”. Ed. Mercatorfonds.- “Flandre et Portugal”. Ed. Mercatorfonds.- “Vlaamse kunst”. Ed. Mercatorfonds.- “Rembrandt”. Ed. Icob.- “Leon De Smet”. Ed. Lannoo.- “De Nederlanden”. Ed. Heideland.- “Van Gogh en zijn tijdsgenoten”. Atrium.- “Goya”. Ed. Musée des Beaux Arts- “Goya”. Ed. Heideland - Orbis.- Ed. H.J.W. Becht ‘Palet Serie’: “Johannes Vermeer”; “Cornelis Troost” & “Jan SteenNo longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#85Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale robijn cabochon van ± 2,12 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,16 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un rubis cabochon central de ± 2,12 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#830Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableDim. 40 x 85 cmEstimate: € 40 / 50