#616
#646
#806Dosmealti
Een handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#470
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#836Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#466
Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#576Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#480
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#856
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#796Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#866
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#626Kilim Gaschgai
#456
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#546
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#756
Een machinaal blauw wollen tapijt.
#586Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
#476Shiraz
Een lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#556
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#72
“Zeilschip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘J. De Haan’ en gedateerd 1953. Toegeschreven aan Jurjen De Haan (°1936).
”Voilier”. Huile sur panneau. Signé: ‘J. De Haan’ et daté 1953. Attribué à Jurjen De Haan. (° 1936).No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#732Jef Van Leemputten
“Jachthond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#303
Een lot van 61 strips, grotendeels Nero en Jommeke. Jaren ‘70 en ‘80.
Un lot de bandes dessinées, la plupart Nero et Jommeke. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#202
“Vissersboot op het strand te Scheveningen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Frank Dillon (1823 - 1909) op de verso.
”Bateau de pêche sur la plage de Scheveningen”. Huile sur panneau. Attribué à Frank Dillo, (1823 -1909) au verso.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 1000/1200 -
#436
#805Matchbox Series 40; 50; 65; 69 & 70
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Voiture à foin.- John Deere - Lanz tractor.- Claas faucheuse .- Hatra bulldozer.- Voiture à gravier.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#867Daum, Nacy, France
#540
#231
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 115 x 170 cmEstimate: € 1500/2000 -
#278
Een balustervormige zuil van zwart marmer.
Une colonne balustre en marbre noir.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 150/250 -
#117
#3
Een paar ingekaderde vlinders. Resp. P.Prola (Brazilië) en P. Dardanus.
Une paire de papillons encadrés. Resp. P. Prola ( Brasil) et P. Dardanus.No longer availableDim. 10 x 9 cm & 7x7 cmEstimate: € 20/30