#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#136
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#46Krachi
#716
#316
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#706Keshan
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#286
#56Bokhara
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#266
#686Heriz
#76Gabbeh
#346Gabbeh
#336Gabbeh
#496Gabbeh
#476Kashan
#116Bidjar
#326Hamadan
#106Koliai
#486Mori Bochara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 295 x 195 cmEstimate: € 80/100
#575
#248
Een paar Delftse polychrome schotels. Omstreeks 1800. Randschade en kleine restauraties.
Paire de plats en faïence de Delft polychrome. Vers 1800. Usures aux bords et petites restaurations.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 200/240 -
#424
Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.
Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.No longer availableDim. 28,5 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#480
Drie dezelfde halssnoeren van ivoor.
#230
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,68 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 1900/2000 -
#252
“Triboulan”. Bronzen beeld van een zittende man.
#55
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 4,26 gEstimate: € 250/350 -
#212
“Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 400/450 -
#661
#485
Drie verschillende halssnoeren van malachiet.
Trois différents colliers en malachite.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#273Steiff
Twee pluchen diertjes.
Deux animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#234R. Collin
“Mariae Annae Neoburgicae Palatinae”. Gravure du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 45,5 x 33,5 cmEstimate: € 50 /80