#654Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#255Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#35Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#429Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#665Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#245Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#822Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#275Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#555Een Oosters wollen tapijt.
#695Een Indisch wollen karpetje.
#415Twee verschillende karpetten.
#534Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#785Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Un lot de trois carpettes persanes en laine nouée à la main.No longer availableDim. 128 x 75; 90 x 54 & 195 x 100 cmEstimate: € 30 / 60
#286Een sobere eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en een lade.
Un buffet sobre en chêne à deux portes panneau et un tiroir.No longer availableDim. 120 x 130 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#711Een gebeeldhouwd houten masker. Chokwe, Angola.
#779Een rond bijzettafeltje met tussenblad. Slijtage.
#597Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.
#390Een horloge met rekbare polsband en een zakhorloge met gedreven kast.
Montre à bracelet et horloge de gousset à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#42“Koeien in de wei”. Ets. Binnen de plaat gemonogrammeerd W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) en gedateerd 1810.
”Vaches dans la prairie.” Une eau-forte. Porte le monogramme W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) dans la planche, datée 1810.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 20 / 25 -
#471Michel Hereman“Honden”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrammeerd.
”Chiens”. Une oeuvre d’art en faïence. Porte un monogramme.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 70 / 100 -
#357Een klein likeurkeldertje in de vorm van een stapel van vier oude boeken. Binnenin een karafje met vergulde randen en met twee overblijvende borreltjes van vijf. We voegen er een houten kistje aan toe in diverse houtsoorten, het deksel met ingelegd monogram L.D. en een sigarenkistje met messingen biesjes.
Un petit cabinet à liqueurs en forme d’un tas de quatre livres anciens. Comporte une carafe avec le bord argenté ainsi que deux petits verres (cinq d’origine). Nous ajoutons un petit coffret en bois dont le couvercle porte le monogramme L.D. incrusté et un coffret à cigares.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#141Pierre-Jules Mène“De eendenjacht”. Een bronzen groep. Postume geut.
”La chasse aux canards”. Un groupe en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 200 / 300