#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
#125
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#695
Een Indisch wollen karpetje.
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#675
#665
#415
Twee verschillende karpetten.
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#822
#555
Een Oosters wollen tapijt.
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#535
#275
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
Un tapis de Perse en laine avec un médaillon central et animaux.No longer availableDim. 320 x 225 cmEstimate: € 200/300
#476
Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
#701
Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.
#156
Een buffetkast in Napoleon III-stijl van wortelnootfineer en parquetterie met een grijs marmeren blad. De deur en de hoekpanelen versierd met een fijn ingelegd decor van een bloemenvaas en instrumenten op een zwartgelakte achtergrond. De deur wordt geflankeerd door twee gecanneleerde zuiltjes en het geheel is afgewerkt met verguld bronsbeslag.
Un buffet style Napoléon III en placage de racine et parqueterie et à tablette en marbre gris. La porte et les panneaux de coins ont un décor incrusté de vase et instruments sur fond en laque noir. La porte est flanquée de deux colonnes cannelées et l’ensemble est terminée par des ornements en bronze doré.No longer availableDim. 117 x 127 x 49 cmEstimate: € 1500/2000 -
#326
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.
Une petite commode en bois de placage à deux tiroirs et décoration en marqueterie.No longer availableDim. 57 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#763
Een oude Meccanoset. Model no. 2a.
Un set Meccano. Model n° 2a.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#753
Een verzilverd metalen kandelaar. Onderaan gemerkt.
Un chandelier en métal argenté.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#61Katzhütte
#252
#12
“Pastorale scène”. Gravure. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Une eau-forte. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 45,5 cmEstimate: € 20/30 -
#796
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee laden.
#9Henri Meunier
“Landschap”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
#791
Un lot comprenant des couverts en métal argentéNo longer availableEstimate: € 40/60