Similar lots by type
-
#706Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableDim. 190 x 266 cmEstimate: € 120/200 -
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120/180 -
#486
Een klein karpetje van zijde.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 88 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#456
Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes, waaronder een Mori Bochara.
Un lot de trois carpettes d’Orient nouées main dont un Mori Bochara.No longer availableDim. 120 x 80 & 125 x 70 & 120 x 82 cmEstimate: € 30/40 -
#86
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#466
Een klein zijden karpetje.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 84 x 62 cmEstimate: € 100/160 -
#436Mori
Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
Un couloir en laine. Fait main. Signé.No longer availableDim. 200 x 62 cmEstimate: € 30/50 -
#76
een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
Une carpette en soie et laine. Nouée main.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 300/400 -
#746
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 108 & 86 x 82 cmEstimate: € 40/50 -
#726Karachi Jaidar
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 157 x 92 cmEstimate: € 30/50 -
#96
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
Un tapis d’Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 101 x 166 cmEstimate: € 80/100 -
#716Meshkin
Perzische wollen loper. Handgeknoopt.
Un couloir persan en laine. Fait main.No longer availableDim. 347 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#306Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 302 x 165 cmEstimate: € 100/150 -
#426
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#316Sarouck
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 367 x 271 cmEstimate: € 100/120 -
#756
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Deux carpettes d’Orient. Nouées main.No longer availableDim. 187 x 100 & 180 x 105 cmEstimate: € 30/50 -
#276Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#809
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#461
Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van een jongen in de bekken van twee krokodillen.
Une défense en ivoire sculptée représentant un garçon aux abois de deux crocodiles.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 100/120 -
#288Vileroy & Boch
Een lot van vijf bierpullen van meerkleurig aardewerk met Duitse spreuken. Onderaan gemerkt.
Un lot de cinq chopes en faïence polychrome avec inscriptions allemandes. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#517
Een Chinese juwelendoos van zwartgelakt hout, versierd met figuren van ivoor en verschillende soorten gesteente.
Un coffret à bijoux en bois laqué noir, ivoire incrusté et pierres.No longer availableDim. 32 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#777
Twee verschillende ronde dekseldoosjes van koper, waarbij één met een gegraveerd decor van een pauw op het deksel en meeuwen boven de oceaan op de zijkant. Onderaan gemerkt. Het andere met een gegraveerd bloemendecor. Sporen van polychromie. XIXe eeuw.
Deux boites rondes différentes en cuivre, dont une avec décor gravé représentant un paon sur le couvercle et décor de mouettes par dessus l’océan sur le coté. L’autre boite avec décor de fleurs. Traces de polychrome. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 8,5 & 7,5 cmEstimate: € 50/60 -
#812Schmid Schatz West Germany
Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50/100 -
#165
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een hartje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de coeur serti de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de aigue-marine ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 500/600 -
#383Val Saint Lambert
Een roze kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#484Hugo Duchateau
“Pop art”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/225 buiten de plaat.
“Pop Art”. Une lithographie. Signée et numérotée 17/225 hors planche.No longer availableDim. 56 x 56 cmEstimate: € 60/100 -
#655
Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Un divan en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200/240 -
#681
Een vaas van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk. Begin XXe eeuw. Kleine opening voor elektriciteitsdraad aan de zijkant.
Un vase en faïence à glaçure flamande. Début XXième siècle. Petite ouverture sur le coté pour montage à l’électricité.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#414
“Lam Gods”. Een voorstelling van goudbrokaat. XIXe eeuw.
“Agnus Dei”. Une représentation en brocart d’or. XIXième siècle.No longer availableDim. 12 x 11 cmEstimate: € 40/50