#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#96Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#76een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#436MoriEen handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#706HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#466Een klein zijden karpetje.
#276Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
#756Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
#746Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#726Karachi JaidarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
#486Een klein karpetje van zijde.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 88 x 63 cmEstimate: € 80 / 120
#591Een ceremoniële Yoroi. Omstreeks 1960. In opbergkist.
Yoroi de cérémonie. Vers 1960. Dans son coffre.No longer availableEstimate: € 1500 / 2000 -
#192Jan Hubertus Leonardus De HaasPeriod: 1832-1908“Koeien bij de drenkplaats”. Ollieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vaches prés de l’abreuvoir”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#505BaryeEen liggende tijger van bruingepatineerd brons. Draagt een handtekening. Zonder sokkel.
Tigre couché en bronze à patine brune. Porte une signature. Sans socle.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#770Eikenhouten bidstoel.
Prie-dieu en chêne.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#655Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
#609Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 166 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#303Een halkastje van gedreven messing met spiegel en twee borstels binnenin.
#811Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
#99Raphael DuboisPeriod: 1888-1960“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 300 / 350