Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 225 x 100 cm
SKU: 3005170736.
Category: Tapijt.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #736
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #316
    Sarouck

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 367 x 271 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt

    Un tapis d’Orient en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 101 x 166 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #96

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #76

    een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.

    Une carpette en soie et laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 188 x 121 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #526

    Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 266 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #436
    Mori

    Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.

    Un couloir en laine. Fait main. Signé.
    No longer available
    Dim. 200 x 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #706
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 344 x 255 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #496
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #466

    Een klein zijden karpetje.

    Une petite carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 84 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #276
    Kirman Lavar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #716
    Meshkin

    Perzische wollen loper. Handgeknoopt.

    Un couloir persan en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 347 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #756

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.

    Deux carpettes d’Orient. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 187 x 100 & 180 x 105 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #456

    Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes, waaronder een Mori Bochara.

    Un lot de trois carpettes d’Orient nouées main dont un Mori Bochara.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 & 125 x 70 & 120 x 82 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #746

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 160 x 108 & 86 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #426

    Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.

    Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 211 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306
    Kirman

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 302 x 165 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #86

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 291 x 201 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #726
    Karachi Jaidar

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 157 x 92 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #486

    Een klein karpetje van zijde.

    Une petite carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 88 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #591

    Een ceremoniële Yoroi. Omstreeks 1960. In opbergkist.

    Yoroi de cérémonie. Vers 1960. Dans son coffre.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #654

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue de village près d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #342
    N. Daems

    “Stilleven met kruik en vruchten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte à la cruche et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #192
    Jan Hubertus Leonardus De Haas
    Period: 1832-1908

    “Koeien bij de drenkplaats”. Ollieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vaches prés de l’abreuvoir”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 41 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #505
    Barye

    Een liggende tijger van bruingepatineerd brons. Draagt een handtekening. Zonder sokkel.

    Tigre couché en bronze à patine brune. Porte une signature. Sans socle.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #770

    Eikenhouten bidstoel.

    Prie-dieu en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #74
    E. Laeremans

    “Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.

    “Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #655

    Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.

    Un divan en acajou style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #609

    Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 196 x 166 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #303

    Een halkastje van gedreven messing met spiegel en twee borstels binnenin.

    Un meuble de vestibule en laiton repoussé avec miroir et deux brosses à l’intérieur.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #811

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #99
    Raphael Dubois
    Period: 1888-1960

    “De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 350
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More