Similar lots by type
-
#436Mori
Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
Un couloir en laine. Fait main. Signé.No longer availableDim. 200 x 62 cmEstimate: € 30/50 -
#526
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableDim. 190 x 266 cmEstimate: € 120/200 -
#726Karachi Jaidar
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 157 x 92 cmEstimate: € 30/50 -
#426
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#96
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#86
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#306Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 302 x 165 cmEstimate: € 100/150 -
#276Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#316Sarouck
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 367 x 271 cmEstimate: € 100/120 -
#76
een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
Une carpette en soie et laine. Nouée main.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 300/400 -
#716Meshkin
Perzische wollen loper. Handgeknoopt.
Un couloir persan en laine. Fait main.No longer availableDim. 347 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#486
Een klein karpetje van zijde.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 88 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#456
Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes, waaronder een Mori Bochara.
Un lot de trois carpettes d’Orient nouées main dont un Mori Bochara.No longer availableDim. 120 x 80 & 125 x 70 & 120 x 82 cmEstimate: € 30/40 -
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120/180 -
#706Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120/200 -
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
Un tapis d’Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 101 x 166 cmEstimate: € 80/100 -
#466
Een klein zijden karpetje.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 84 x 62 cmEstimate: € 100/160 -
#756
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Deux carpettes d’Orient. Nouées main.No longer availableDim. 187 x 100 & 180 x 105 cmEstimate: € 30/50 -
#746
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 108 & 86 x 82 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#256
Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine. en met marmeren blad.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe à deux portes, un tiroir en doucine et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 147 cmEstimate: € 150/250 -
#750
Een mahoniehouten haardscherm met bovenaan een gesculpteerd reliëf van rozen. Het scherm versierd met naaldwerk en roterend.
Un pare-feu en acajou avec un décor de roses en relief. Le centre est en tapisserie et tournant.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#472
“Slang, kat en mens”. Een zeefdruk naar een werk van Corneille.
“Serpent, chat et homme”. Une sérigraphie d’après Corneille.No longer availableDim. 21,5 x 14,5 cmEstimate: € 60/100 -
#270
Postzegels. Album “Congo et Ruanda Urundi”. Ed. Philac Brussel. Vanaf 1887 (Congo Vrijstaat). Diverse volledige reeksen.
Album de timbres-poste. “Congo et Ruanda Urundi”. Ed. Philac Bruxelles. A partir de 1887 (Congo Etat Indépendant). Plusieurs séries complètes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#213
Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.
Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#545
Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 120/200 -
#62Jos Van de Wal PernéPeriod: 1877 - 1941
“Kerkinterieur”. Een zeefdruk. In de plaat gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Une sérigraphie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 25/30 -
#210
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en ro blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,33 gEstimate: € 1600/1800 -
#491
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#90Tag Heuer Aquaracer
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#562Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#640
een bronzen luchter met zes lichtpunten in de vorm van zwaantjes met een centrale glazen coupe en glazen kapjes.
Un lustre en cuivre à six bras en forme de cygnes, une base centrale en verre et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 200/240