#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
#266
#116
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#126
#136Scipitar
#16
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#496
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#56
#726Krachi
#476
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#446
#466
#399Afghan
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 256 cmEstimate: € 200/300
Dubbelzijdige bureau van gesculpteerd notenhouten met telkens twee laden en twee deuren. Met een blauw vilten blad onder glas.
Bureau double face en noyer sculpté avec chaque fois deux tiroirs et deux portes. Tablette recouverte de feutre bleu sous verre.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 300/500 -
#793
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50/80 -
#220
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 35,56 gEstimate: € 800/1000 -
#131
Een olifant van gesculpteerd beige marmer.
#293
Een replica van een middeleeuws zwaard.
Une réplique d’une épée du Moyen Age.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 42/46 -
#287
Een bronzen staande lamp met een onyxen cassolette als voet.
#324
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening ‘Taverniers’. Zonder lijst.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Taverniers”. Sans encadrement.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 50/100 -
#137
#459Jef Vaes
“4 ogen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat.
“4 yeux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 3/10 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 20/30 -
#46
Trois tapis muraux et un couloir mural. XIXième siècle et XXième siècle d’après des exemples du XVIième siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 100/150