#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150 / 200
#193“Bantam midget”. Een model van een raceauto uit de jaren ‘30. Elektrische aandrijving. (te reviseren)
“Bantam midget”. Un modèle de voiture de course des années 30. Marche à l’électricité. A reviser.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 360 / 400 -
“La Rade d’Anvers”. Fusain sur papier. Signé. Porte une signature: “Jules Guiette”.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#111CleinEen polychroom bronzen beeld van een zittende jonge man gemonteerd als lamp. Getekend en gestempeld.
Une statue en bronze polychrome représentant un jeune homme assis, montée en lampe. Signée et marquée.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#504Jos CoveliersPeriod: 1912 - 1982“Kermis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La kermesse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112Een houten juwelenkistje met een ingelegd decor van bloemen en vlinders en een sterretje van paarlemoer onderaan.
#744Maarten Langbroek“Katwijck aan zee”. Ets. Gesigneerd.
“Katwijck sur Mer”. Une eau-forte, signée.No longer availableDim. 11 x 17 cmEstimate: € 25 / 40 -
#389Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#11“Elisabeth Reine des Belges”. Een bronzen plaquette uit 1916, verkocht ten voordelen van weeskinderen.
“Elisabeth Reine des Belges”. Plaquette en bronze de 1916, vendue à la bénéfice des orphelins.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20 / 25 -
#570Een commode van zwartgelakt hout met twee gebombeerde laden, verzilverd beslag en een blad van zwart marmer.
Une commode en bois noir laqué à deux tiroirs, monture en argent et tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 320 / 340 -
#2Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60 / 100