Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
Dim. 270 x 165 cm
SKU: 2706170066.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #66
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #399
    Afghan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 333 x 230
    Estimate: € 80 / 100
  • #86

    Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.

    Un tapis fait main Caucase. Mi-XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 221 x 198 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 169 x 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #404
    Meshed

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 256 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #106
    Kazak

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.

    Un tapis afghan fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 299 x 222 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #336
    Comag Carpet Industries

    “Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.

    “Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #286
    Scipitar

    Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.

    Un tapis albanais fait main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 199 x 298
    Estimate: € 70 / 120
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 199 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #266

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 313 x 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 227 x 185 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #496

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine.
    No longer available
    Dim. 260 x 165 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #306

    Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.

    Tapis en laine à décor d’animaux et de cavaliers. Roumanie.
    No longer available
    Dim. 301 x 196 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #116

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine . Fait main.
    No longer available
    Dim. 293 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #136
    Scipitar

    Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.

    Un tapis albanais fait main. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 252 x 308 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #616

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.

    Un tapis persan en laine, fait main.
    No longer available
    Dim. 493 x 316 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #16

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #126

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 308 x 252 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #726
    Krachi

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 122 x 83 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #506

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #276
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Un tapis persan fait main en coton et laine.
    No longer available
    Dim. 317 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #56

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 184 x 103 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #456

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 184 x 110 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #193

    “Bantam midget”. Een model van een raceauto uit de jaren ‘30. Elektrische aandrijving. (te reviseren)

    “Bantam midget”. Un modèle de voiture de course des années 30. Marche à l’électricité. A reviser.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #82

    “Zicht op Antwerpen”. Houtskool op papier. Gesigneerd. Niet ingelijst. Draagt een handtekening: “Jules Guiette”.

    “La Rade d’Anvers”. Fusain sur papier. Signé. Porte une signature: “Jules Guiette”.
    No longer available
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #111
    Clein

    Een polychroom bronzen beeld van een zittende jonge man gemonteerd als lamp. Getekend en gestempeld.

    Une statue en bronze polychrome représentant un jeune homme assis, montée en lampe. Signée et marquée.
    No longer available
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #271

    Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #504
    Jos Coveliers
    Period: 1912 - 1982

    “Kermis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La kermesse”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #112

    Een houten juwelenkistje met een ingelegd decor van bloemen en vlinders en een sterretje van paarlemoer onderaan.

    Un coffret à bijoux avec décor incrusté de fleurs et papillons et une petite étoile en nacre.
    No longer available
    Dim. 27 x 20 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #744
    Maarten Langbroek

    “Katwijck aan zee”. Ets. Gesigneerd.

    “Katwijck sur Mer”. Une eau-forte, signée.
    No longer available
    Dim. 11 x 17 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #352

    Een modern bestek van roestvrij edelstaal met vergulde details. Gemerkt 18/10. Compleet voor 12 personen en in een meubeltje met twee laden en op vier poten.

    Couvert moderne en acier inoxydable aux détails dorés. Marque 18/10. Complet pour 12 personnes et dans un petit meuble à deux tiroirs et sur quatre pieds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #389

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #11

    “Elisabeth Reine des Belges”. Een bronzen plaquette uit 1916, verkocht ten voordelen van weeskinderen.

    “Elisabeth Reine des Belges”. Plaquette en bronze de 1916, vendue à la bénéfice des orphelins.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #570

    Een commode van zwartgelakt hout met twee gebombeerde laden, verzilverd beslag en een blad van zwart marmer.

    Une commode en bois noir laqué à deux tiroirs, monture en argent et tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #2

    Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.

    Un lot de douze statues en bronze et régule.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More