#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
“Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 50 / 80
#773Een olielamp van handbeschilderd opaalglas.
Une lampe à huile en verre opaline, peint à la main.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#3LiebigEen album met Chromo’s. Compleet.
Un album de chromos, complet.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#745Een eikenhouten tafeltje met liervormige poten.
#53SitzendorfEen beeldje van meerkleurig porselein in de vorm van een jonge Bacchus op een bok. Onderaan gemerkt. Hoofdje gerestaureerd.
Une petite statue en porcelaine polychrome représentant un jeune Bacchus sur un bouc. Marque à la base. Une restauration a été effectuée à la tête.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#583Kleine coupe van Chinees porselein met een geel en groen decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt in blauw naar de Suan-To Dynastie.
Petite coupe en porcelaine de Chine à décor en vert et jaune d’un dragon et d’un phénix. Marque en bleu sous la base d’après la Dynastie Suan-To.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#176Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.
#302Een damesportret uit het begin van de XIXde eeuw. Olieverf op doek.
Un portait de femme, début XIXième siècle. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#262Constant Simon“Bergdorp”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Village montagnard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#545Een lot van drie verzameldozen met mineralen en gesteenten.
Lot de trois boîtes de collection contenant des minéraux et des pierres dures.No longer availableEstimate: € 50 / 70