Similar lots by type
-
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150/180 -
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200/220 -
#399Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 230Estimate: € 80/100 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60/100 -
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
Tapis en laine à décor d’animaux et de cavaliers. Roumanie.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 50/80 -
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50/80 -
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 256 cmEstimate: € 200/300 -
#266
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#496
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine.No longer availableDim. 260 x 165 cmEstimate: € 60/80 -
#116
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine . Fait main.No longer availableDim. 293 x 185 cmEstimate: € 100/120 -
#66
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 270 x 165 cmEstimate: € 80/120 -
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
Un tapis persan en laine, fait main.No longer availableDim. 493 x 316 cmEstimate: € 300/500 -
#726Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80 -
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
Un tapis fait main Caucase. Mi-XXième siècle.No longer availableDim. 221 x 198 cmEstimate: € 80/100 -
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150/200 -
#136Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 252 x 308 cmEstimate: € 60/100 -
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
“Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 199 x 298Estimate: € 70/120 -
#56
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60/100 -
#126
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 308 x 252 cmEstimate: € 220/300 -
#16
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 126 x 82 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#307
Drie borden van Imariporselein. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine d’Imari. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#91Ansonia Clock Co.
Een ijzeren schouwpendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Une pendule style Louis XV avec montures en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#792
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#563
Een zalfdoos van blauw en wit Chinees porselein met personages in het decor.
Une boite à pommade en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de personnages.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80/120 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#111Clein
Een polychroom bronzen beeld van een zittende jonge man gemonteerd als lamp. Getekend en gestempeld.
Une statue en bronze polychrome représentant un jeune homme assis, montée en lampe. Signée et marquée.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 40/50 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een gele beril van ± 6 ct.
Chaîne en or blanc 18 et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un béryl jaune de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,97 gEstimate: € 850/1000 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#557
“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#131
Een olifant van gesculpteerd beige marmer.
Un éléphant en marbre beige sculpté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#319Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 500/600