#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80
#132Marinus Van Eys“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Marine et voilier”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 47 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#646Een tweedeursvitrine van eik in Lodewijk XV-stijl.
#225Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en twee roze parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux perles roses.No longer availableDim. 11,14 gEstimate: € 850 / 1000 -
#478Een lot van zes borden van meerkleurig Chinees porselein met famille-rosedecors. XVIIIe eeuw. Randschilfers.
Un lot de six assiettes en porcelaine Chinoise polychrome avec décor famille-rose. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89Een paar gravures naar Boucher. Vroeg XIXde eeuw.
Deux gravures d’après Boucher. Début XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#543Een staande Guan Yin van gesculpteerd natuursteen.
Une statue Guan Yin en pierre de taille sculptée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#740Een ronde mahoniehouten tafel.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@ / 180