#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#116Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 252 x 308 cmEstimate: € 60 / 100
#291Een met de hand gesmede wandkapstok met tien haken en versierd met eikels.
Un porte manteaux mural fait main avec dix crochets, décoration de glands de chêne.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 20 / 30 -
#77Een spiegel van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen en engeltjes in hoogreliëf.
Un miroir avec cadre en porcelaine polychrome et dorure, décor fleuri et anges en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#705Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.
#507Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Schat van Beersel”. Blauwe reeks. Eerste editie 1954. Rug te herstellen. Blok in goede staat, Balpen strepen op belettering voorpagina.
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”. Série bleue. Première édition 1954. Dos a restaurer. En bon état, écritures sur le titre de l’album.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#610Een verlengbare eikenhouten tafel.
“Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 1900 / 2200 -
#643Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.
Une paire de statues en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque à la base - deux épées. Léger dégât présent au chapeau de la fille.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#2773 DAVO albums met Belgische Postzegels (1960 - 1969), (1980-2002). We voegen er nog een ‘filatelieboek 1998’ van de Belgische post aan toe.
3 albums DAVO avec des timbres de la Poste Belge (1960 - 1969), (1980 - 2002). Nous ajoutons un livre sur les timbres de la Poste Belge 1998.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#780Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
#685Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en een lade. Eind XVIIIe eeuw.
Un buffet à deux corps - deux portes avec moulures et un tiroir. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 400 -
#288JVCEen draagbaar televisietoestelletje. Model 3020GM. Begin jaren ‘70.
Une petite télévision portable. Modèle 3020GM. Début ‘70.No longer availableEstimate: € 25 / 35