Similar lots by type
-
#266
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200/220 -
#66
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 270 x 165 cmEstimate: € 80/120 -
#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60/100 -
#16
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 126 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#399Afghan
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 230Estimate: € 80/100 -
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 256 cmEstimate: € 200/300 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 169 x 110 cmEstimate: € 80/100 -
#136Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 252 x 308 cmEstimate: € 60/100 -
#496
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine.No longer availableDim. 260 x 165 cmEstimate: € 60/80 -
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
Un tapis fait main Caucase. Mi-XXième siècle.No longer availableDim. 221 x 198 cmEstimate: € 80/100 -
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150/180 -
#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 199 x 298Estimate: € 70/120 -
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
Tapis en laine à décor d’animaux et de cavaliers. Roumanie.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 50/80 -
#56
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60/100 -
#126
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 308 x 252 cmEstimate: € 220/300 -
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
“Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#116
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine . Fait main.No longer availableDim. 293 x 185 cmEstimate: € 100/120 -
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
Un tapis persan en laine, fait main.No longer availableDim. 493 x 316 cmEstimate: € 300/500 -
#726Krachi
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70/80 -
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#357
Een lot bestek van verzilverd metaal, bestaande uit een twee visbestekken, lepel en vorken voor twaalf personen en veertien gratenbordjes.
Un service à couverts en métal argenté comprenant deux services à poisson, cuillères et fourchettes pour douze convives et quatorze assiettes à déchets.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#719C. Van de Windt
“Boerenerf”. Ets. Gesigneerd en genummerd 16/25.
“La basse-cour”. Une eau-forte. Signée et numérotée 16/25.No longer availableDim. 12,5 x 19 cmEstimate: € 30/50 -
#627
Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#382
Een lot van zes bronzen vijzels in verschillende uitvoeringen. Met stampers.
Un lot de six mortiers avec pilons différents.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#188
Een paar vergulde kandelaars, gedragen door moriaantjes en op een marmeren zuiltje.
Une paire de chandeliers sur socles en marbre, portés par des maures.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 300/360 -
#340
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,51 gEstimate: € 1200/1400 -
#148Val St-Lambert
Een schemerlamp, een asbak en een vaasje van kristal, roze gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe, cendrier et petit vase en cristal coloré rose dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#32
Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#653
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6/70 -
#783
Een trumeauspiegel van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau à cadre en acajou sculpté de style Louis-Philippe coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 190 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#410
Een sokkeltje van tropisch hout met een grijs marmeren blaadje
Petit socle en bois exotique à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/50 -
#437Willy Vandersteen
“Snoek in de Boter”. UItgave omstreeks 1952. Rug los.
“Snoek in de Boter”. Edition autour de 1952. Dos endommagé.No longer availableEstimate: € 30/40