#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#496
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#16
#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#266
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
#66
#136Scipitar
#56
#726Krachi
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#466
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#399Afghan
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#476
#126
#116
Un tapis d’Orient en laine . Fait main.No longer availableDim. 293 x 185 cmEstimate: € 100/120
#486
Een Kelimtapijt met geometrisch motief.
Un tapis Kélim avec motif géométrique.No longer availableDim. 177 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#483
#538
Een Chinese wijze van meerkleurig Chinees porselein.
Une statue en porcelaine chinoise polychrome représentant un sage chinois.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/200 -
#617
#450
Een rechthoekige salontafel van eikenhout met een glazen blad.
#395
#403
Twee borden, het ene met gedrukt decor van een landschap in blauw en wit. Japans werk. Het andere met een polychroom perzikendecor. Chinees werk, onderaan gemerkt.
Deux assiettes, l’une à décor imprimé d’un paysage en bleu et blanc. Travail japonais. L’autre à décor polychrome de pêches. Travail chinois avec marque au verso.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#514Lode Keustermans
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#567
Een grote gemberpot van Chinees porselein met een oeil-de-boeufglazuur.
#11
#141Château des Tuileries - Sèvres
Deux vases en porcelaine polychrome et laiton, décor peint à la main de personnages dans un paysage et fleurs - cartouches sur fond bleu avec finitions de dorure. Marqués et signés Bernier. XIXième siècle. Un couvercle a été restauré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 300/500