Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
Dim. 184 x 110 cm
SKU: 1212170355.
Category: Tapijt.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #355
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #311

    Een lot van 12 verzilverd metalen messenleggers en twee verschillende modellen van glas. 28 stuks.

    Un lot de douze porte-couteaux en métal argenté et deux différents modèles en verre. 28 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #305

    Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.

    Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 194 x 94 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #295

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 172 x 249 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #616
    Kazak

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.

    Un tapis afghan fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 299 x 222 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #732

    Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.

    Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 172 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #345

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 333 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #564

    Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.

    Tapis persan ancienne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 407 x 293 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #335

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. x 273 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #595

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 218 x 204 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #385

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis turque fait main en laine.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #589
    Indo-Keshan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 298 x 213 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #285
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Un tapis persan fait main en coton et laine.
    No longer available
    Dim. 317 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #111

    Een lot zilver waaronder zeven lepeltjes, twee taartscheppen en een vork en lepel met Belgische keuren. Delheid ± 1850.

    Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.
    No longer available
    Dim. 357,17 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #113

    Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.

    Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.
    No longer available
    Dim. 332,25 g
    Estimate: € 140 / 180
  • #639

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 364 x 256 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #340

    Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux petites carpettes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 193 x 130 & 133 x 114 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. te meten
    Estimate: € 100 / 120
  • #395

    “Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 203 x 130 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #7

    Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.

    Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #405
    Mori & Afghan

    Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 143 x 122 & 169 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606
    Sabzavaar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 286 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #598
    Wiss

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 210 x 330 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #594

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.
    No longer available
    Dim. 328 x 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #350

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Un tapis persan. Noué main.
    No longer available
    Dim. 219 x 111 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #817
    Hilde Van de Walle

    “Compositie”. Collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.

    “Composition”. Collage sur papier. Signé et daté 1990.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #729

    “Paarden”. Litho naar Salvador Dali. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Chevaux". Une lithographie d'après Salvador Dali. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #286

    Een eikenhouten garderobekast met twee deuren met kussens. Omstreeks 1800.

    Une garde-robe en chêne à deux portes avec coussins. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 177 x 162 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #83

    Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #733

    Een grote ronde schotel van Imariporselein.

    Un grand plat rond en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #520

    Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vissen.

    Une plaquette en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de poissons.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17

    Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.

    Lot de onze petits pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #344
    Leo Engels
    Period: 1882 - 1952

    “Glinsterende vischjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1936.

    "Petits poissons étincelants". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1936.
    No longer available
    Dim. 36 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #239
    Karel Verelst

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tournesols". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #72

    Een lot van acht minatuurreproducties met bladgoud in kadertjes.

    Un lot comprenant huit reproductions avec feuille d'or, encadrées.
    No longer available
    Dim. 3,5 x 4,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #707

    Een art nouveau vaas met bloemen decor. Gemerkt: B.F.K. Dec 242.

    Un vase art nouveau avec décor de fleurs. Porte la marque: B.F.K. Dec 242.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 130 / 180
  • #469
    Vladimir Komarek
    Period: 1928-2002

    Lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1993 buiten de plaat

    Une lithographie. Signée et datée 1993 hors planche.
    No longer available
    Dim. 37 x26 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More