#480
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#540Heriz
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#780
#720Ardebil
#670Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#770
#530Heriz
#490Zandjan
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#470
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#716
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
#680Indo-Meshed
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
Tapis persan en laine. Noué main. Décor au médaillon central sur fond rose.No longer availableDim. 340 x 262 cmEstimate: € 100/160
#110
Pendentif en platine 18 ct serti de petits diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’onyx.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 600/700 -
#410
Een sobere armstoel met rieten zit.
Fauteuil sobre à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#963
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 45/50 -
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
#387
Zeven diverse oude wekkers.
Sept alarmes anciennes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#514
#654
“De legende van St. Eligius en Godeberta”. Olieverf op doek. Naar een werk van Petrus Christus.
”La légende de Saint Eloi et Godeberthe.” Huile sur toile. D’après une oeuvre de Petrus Christus.No longer availableDim. 73 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#291
Een lot houten gereedschappen, tandwielen, een dorsvlegel, e.a.
#711
Een schotel van blauw en wit aardewerk met decor van bloementuilen. Onderaan gemerkt: de Porceleyne Byl. Delft, XVIIIde eeuw.
Un plat en faïence blanche et bleue avec décor de bouquets de fleurs. Porte une marque en dessous: de Porceleyne Byl. Delft, XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#591Monyele
#6
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
#449
“Collage met verf en kranten.” Gemengde techniek.
“Collage aux journaux et peinture”. Technique mixte.No longer availableEstimate: € 60/100