#785Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#275Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#695Een Indisch wollen karpetje.
#654Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#555Een Oosters wollen tapijt.
#35Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#255Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#429Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#415Twee verschillende karpetten.
#822Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#665Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#245Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
Un tapis de Perse antique en laine nouée à la main.No longer availableDim. 290 x 185 cmEstimate: € 25 / 35
#142Louis Melis“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#20Twee dezelfde 18 karaats wit en geel gouden art deco ringen bezet met telkens één diamant van ± 0,05 ct.
Deux bagues identiques en or blanc et jaune 18 ct serties chacune d’un diamant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 4,49 gEstimate: € 120 / 200 -
#625P. Marotta“Zuiders steegje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ruelle en Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#688Modern kunstwerk in glas.
#50Een 18 karaats geelgouden hanger en een broche bezet met camees.
#291Royal Dux“Jongen op boerenpaard. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune homme sur cheval de trait”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 240 / 360 -
#193Een paar vazen van Sèvresporselein met handgeschilderde classicistische decors in cartouches op kobaltblauwe fond. Met verguld bronzen monturen en voet. XIXe eeuw. De decors gesigneerd. Gemerkt en genummerd. Gemonteerd als lampen.
Deux vases en porcelaine de Sèvres à décor en cartouche fait à la main sur fond cobalt bleu. XIXième siècle. Les décors sont signés. Portent une marque et sont numérotés. Montés en lampes.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#678Raffaele LannelloDesign bureauset met zes balpennen. Gemerkt.
Une garniture de bureau et six stylos à billes.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 60 / 65