Similar lots by type
-
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main avec un médaillon central.No longer availableDim. 347 x 247 cmEstimate: € 200 / 300 -
#555
Een Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 261 cmEstimate: € 120 / 200 -
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux carpettes différentes en laine noué à la main.No longer availableDim. 143 x 78 & 173 x 116 cmEstimate: € 3à / 40 -
#695
Een Indisch wollen karpetje.
Une carpette d’Inde en laine.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
Deux carpettes miniatures, dont une en laine et une en soie.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
Un couloir d’Afghan en laine nouée à la main. Avec certificat.No longer availableDim. 348 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#125
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 402 x 305 cmEstimate: € 300 / 400 -
#535
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
Un tapis de Perse en laine avec un médaillon central et animaux.No longer availableDim. 320 x 225 cmEstimate: € 200 / 300 -
#275
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 216 x 166 cmEstimate: € 60 / 100 -
#675
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Un lot de trois carpettes persanes en laine nouée à la main.No longer availableDim. 128 x 75; 90 x 54 & 195 x 100 cmEstimate: € 30 / 60 -
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
Un tapis Perse en laine noué à la main avec un décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 350 X 253 cmEstimate: € 200 / 300 -
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
Un tapis de Perse antique en laine nouée à la main.No longer availableDim. 290 x 185 cmEstimate: € 25 / 35 -
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 123 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
Quelques carpettes en laine nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 192 x 125 & 240 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 118 cmEstimate: € 60 / 80 -
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
Un petit tapis de prière d’Orient en laine.No longer availableDim. 104 x 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
#415
Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableDim. 34 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine.No longer availableDim. 315 x 125cmEstimate: € 100 / 120 -
#822
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 300 / 400 -
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis de Perse en laine nouée à la main.No longer availableDim. 205 x 155 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#285Bibikabad
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 239 cmEstimate: € 300 / 400 -
#573Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Herenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55.5 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#574Utagawa HiroshigePeriod: 1795 - 1885
“Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.
”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57
Twee schotels van Delfts aardewerk, waarbij een recente met een meisjesportret naar Van Dyck in het decor en een XIXe eeuwse met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen.
Deux plats en faïence de Delft, dont un plat plus récent avec un portrait de jeune fille dans un décor d’après van Dyck et le deuxième plat du XIXième siècle avec un décor polychrome d’un oiseau et des fleurs.No longer availableDim. Ø: 41 & 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#539
Een eikenhouten koffer met onderrand in accolade.
Un coffre en chêne avec le rebord du dessous en accolade.No longer availableDim. 51 x 182 x 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#163A. Bouny
Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#230
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct. en twee Tahiti parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc serties de brillants ayant un poids total de ± 0,13 ct et de deux perles de Tahiti.No longer availableDim. 8,5 gEstimate: € 500 / 600 -
#587
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#558
Een zaagvistand op houten sokkel.
Une dent d’un poisson-scie sur socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cm (zonder sokkel)Estimate: € 220 / 300 -
#269Piet JacobsPeriod: °1934
“Zonnig landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
“Paysage ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 81 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#188
Een paar twee-armige kandelaars van albast en verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de chandeliers à deux bras en albâtre et bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 400 -
#620
Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
Collier en différentes couleurs de quartz et en jais. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400