#665
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#695
Een Indisch wollen karpetje.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#535
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#555
Een Oosters wollen tapijt.
#415
Twee verschillende karpetten.
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#275
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#675
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#822
#125
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
Quelques carpettes en laine nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 192 x 125 & 240 x 130 cmEstimate: € 40/60
#154Joseph MiddeleerPeriod: 1865 - 1934
“Marktscène te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène du marché à Bruges “. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/30 -
#543
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van wijzen in een landschap. Naar antiek voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc représentant des sages et un paysage. D’après une oeuvre antique. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 140/160 -
#782
#469Guido EeckhardtPeriod: °1944
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd op verso.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Signé au verso.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 40/50 -
#101Capodimonte
#489J. van Oppenhort
#377
#736
Deux fauteuils en cabriolet, avec revêtement de tapisserie. Modèles différents.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#252
#689
Een paar havenzichtjes, olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
Quelques vues sur le port. Huile sur panneau, signature illisible.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#54R. Waller
“Schetsende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1878.
“Femme qui fait un croquis.” Huile sur panneau. Signé et daté 1878.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#800
Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.
Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.No longer availableDim. 160 x 280 cmEstimate: € 50/80