Similar lots by type
-
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200/240 -
#732
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kelim en laine noué main.No longer availableDim. 233 x 166 cmEstimate: € 40/50 -
#246
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 325 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#266
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200/220 -
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
Un tapis Kelim du Tibet noué main, motifs géométriques.No longer availableDim. 188 x 142 cmEstimate: € 40/60 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40/60 -
#770
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40/50 -
#785
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#236
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Une paire de candélabres portée par des putti.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 50/80 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400/600 -
#432
Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30/60 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60/80 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30/50 -
#752
Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30/40 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40/50 -
#800
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 161 x 89 cmEstimate: € 50/80 -
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80/100 -
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30/50 -
#736
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80/120 -
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#62
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Einde XVIIIde eeuw. Rond in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Roland.
Un portrait miniature représentant une jeune femme. Fin XVIIIème siècle. De forme ronde dans encadrement rectangulaire.No longer availableDim. 13,5 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#715
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Gaten in de bodem en in het deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine au décor fleuri polychrome. marque sous la base. Trous présents dans le couvercle et dans le bas du pot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#641
Een Chinees juwelenkabinetje van hout, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Un petit cabinet à bijoux chinois en bois, montures en laiton et plaquettes en jade ajourées.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#212
Een grote wandspiegel in rijkelijk gedecoreerde en vergulde lijst.
Un miroir à encadrement richement décoré et doré.No longer availableDim. 124 x 93 cmEstimate: € 120/180 -
#494
“Zwart en wit”. Pendant op doek. Draagt een handtekening Zangs.
”Noir et blanc”. Pendant sur toile. Porte la signature : Zangs.No longer availableDim. 2x 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#96Indo-Wiss
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80/120 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met acht kleine diamantjes oude slijp en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de huit petits diamants ancienne taille et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 250/350 -
#394
Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.
Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#274Gorey
Een triptiekje in Lodewijk XV-stijl met drie landschappen op paneel. Allen gesigneerd.
Un triptyque style Louis XV à trois paysages sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 67 cmEstimate: € 120/180 -
#231
Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120/200 -
#666
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 12,13 gEstimate: € 900/1000