Similar lots by type
-
#296
Een handgeknoopt Turks wollen bidkleed.
Un tapis de prière de Turquie en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 110 cmEstimate: € 60/80 -
#268
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 147 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#536Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Une carpette oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 20/30 -
#526Tai Ping
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met een decor van rozen.
Un tapis chinois en laine nouée main, décor de roses.No longer availableDim. 197 x 138 cmEstimate: € 30/40 -
#206Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie
Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.
”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 215 cmEstimate: € 360/400 -
#516
Een Indisch wollen karpet.
Une carpette indienne en laine.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 40/50 -
#676Kashmir
Een handgeknoopt Oosters karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 185 x 123 cmEstimate: € 120/180 -
#666
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.
Une carpette orientale en laine nouée main, oiseaux et fleurs dans le décor.No longer availableDim. 184 x 130 cmEstimate: € 40/50 -
#168Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#636
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150 -
#496
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 207 x 137 cmEstimate: € 40/50 -
#670
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80/120 -
#396
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper. Enige slijtage.
Couloir Hamadan en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 290 x 108 cmEstimate: € 50/70 -
#546
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 220 x 200 cmEstimate: € 40/50 -
#580
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 390 x 272 cmEstimate: € 200/300 -
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80/100 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
Une carpette persane en soie nouée main.No longer availableDim. 213 x 140 cmEstimate: € 120/200 -
#680
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60/80 -
#126
“Romantisch rivierlandschap met ruïne en vogels”. Een replica van een XIXe eeuwse gobelin.
”Paysage fluvial, ruine et oiseaux”. Une réplique d’une tapisserie du XIXième siècle.No longer availableDim. 190 x 240 cmEstimate: € 60/100 -
#570Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220/280 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#790
Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#641
“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200/250 -
#557
Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#225
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een peridot van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un péridot de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 350/450 -
#737Goebel
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatre petites statues en porcelaine polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 - 13 cmEstimate: € 30/590 -
#197
“Personages op een slee, getrokken door drie paarden.”. Een bronzen groep. Russisch werk.
”Personnages sur un traîneau tiré par trois chevaux”. Un groupe en bronze. Travail russe.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 850/1000 -
#281Hornu.
Een handboog voor het schieten op de staande wip. Omstreeks 1940. Opgebouwd in zes latten. We voegen er een koker met pijlen aan toe.
Un arc de tir pour papegai debout. +- 1940. Construction en six lattes. Nous ajoutons un étui à flèches avec flèches.No longer availableDim. l: 200 cmEstimate: € 50/80 -
#44Jan Wouters
“Charlotte”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘32.
”Charlotte”. Un dessin sanguin sur papier. Signé et daté ‘32.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#561
“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#360
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200/250 -
#54Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Kempisch landschap” & “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Paysage en Campine” & “ Paysage fluvial en hiver”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 42 X 37 cmEstimate: € 40/60 -
#124Alfred Van Neste
“Binnenschip te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Péniche à Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200