#756
Een handgeknoopte wollen loper.
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
#586
Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
#556Kerman Lavar
#656Heriz
#536
#496
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#746
Een handgeknoopt Perzisch bidkleed met mirab.
#596Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met een geometrisch motief.
#566Mori Bochara
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
#646
Een XIXe eeuwse gobelin als muurversiering.
#696
Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#636Wiss
#546
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#736
Een handgeknoopt wollen Yomud karpetje.
#676
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
Un couloir Hamadam en laine nouée main.No longer availableDim. 390 x 107 cmEstimate: € 80/120
#346
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes en een marmeren blad.
#166
#648
Drie balustervazen van Chinees porselein: 1 blauwe en witte met paradijsvogel (H. 43 cm), 1 polychrome met een familie op een terras en uitvoerige tekst achteraan (H. 43 cm) en 1 grotere met vogels en een bloeiende struik (H. 58 cm).
Trois vases balustre en porcelaine de Chine: le premier au décor d’un oiseaux de paradis bleu et blanc ( H 43 cm), le deuxième au décor polychrome d’une famille sur une terrasse et texte au dos (H 43 cm), le troisième au décor d’oiseaux et arbuste en floraison (H 58 cm).No longer availableEstimate: € 240/360 -
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
#453
Een gevarieerd lot strips, waarbij Suske en Wiske, Nero en Sjors en Sjimmie.
#647
Een flesvaas van celadonporselein met een reliëfdecor van draken.
Un vase bouteille en porcelaine de Céladon, décor en relief de dragons.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/80 -
#218
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl.
Un buffet en chêne style Louis XV.No longer availableDim. b: 170 cmEstimate: € 80/120 -
#116
#210
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1500/1600 -
#625
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
#773Casades
Drie porseleinen clowns. onderaan gemerkt.
#67
Een paar Brusselse hoornvazen met een roze en verguld decor. Omstreeks 1900.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles, décor rose et doré. +- 1900.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 70/100