Similar lots by type
-
#724BeloutsjEen handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
Un tapis de selle d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 116 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 296 x 255 cmEstimate: € 300 / 400 -
#516HoseinabadEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
”Jeune femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 318 x 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#797GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 200 x 135 cmlEstimate: € 200 / 300 -
#746Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim perse en laine nouée main.No longer availableDim. 262 x 138 cmEstimate: € 150 / 200 -
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
Une carpette persane en laine nouée main, décor de vases à fleurs.No longer availableDim. 201 x 128 cmEstimate: € 100 / 160 -
#666Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
Un tapis en laine nouée mécaniquement. Travail français.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 15 / 25 -
#706GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 195 x 145 cmEstimate: € 150 / 250 -
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 231 x 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 322 x 255 cmEstimate: € 180 / 240 -
#466ArdekanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 253 x 143 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 150 / 250 -
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 293 x 156 cmEstimate: € 200 / 300 -
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine nouée main.No longer availableDim. 335 x 143 cmEstimate: € 100 / 150 -
#756Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim persan en laine nouée main.No longer availableDim. 232 x 159 cmEstimate: € 150 / 200 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 264 x 103 cmEstimate: € 40 / 60 -
#726TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 234 x 252 cmEstimate: € 300 / 400 -
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis ovale de Chine en laine, décor de fleurs.No longer availableDim. 280 x 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#776GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 192 x 150 cmEstimate: € 200 / 300 -
#736Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
Un tapis tunisien en laine nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 40 / 80 -
#796GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 129 cmEstimate: € 40 / 60 -
#786GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 208 x 118 cmEstimate: € 60 / 100 -
#496MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 157 x 105 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#880Een messingen staande kapstok.
Un porte-manteau en laiton.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 14 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#574“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#206Eéndeurs spiegelkast van mahonie in Louis-Philippestijl. Omstreeks 1900.
Une armoire à une porte miroir en acajou style Louis Philippe. Vers 1900.No longer availableDim. 250 x 112 cmEstimate: € 30 / 50 -
#374F. De Block“Stroom in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Courant dans le bois”. Huile sur toile. Signée .No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#447Een gefineerde pendule, versierd met marquetterie. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bois de placage, décoration de marqueterie. XIXème siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#698Val St. LambertEen serie van twaalf geslepen glazen, waarvan zes roze en zes groene. Niet gemerkt.
Une série de douze verres taillés, dont six verres roses et six verres verts.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#399“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#523Een Afrikaans houten vrouwelijk voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre africaine. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#291Twee gebeeldhouwd houten ornamenten, waarbij één in Lodewijk XV-stijl met en schelp.
Deux ornements en bois sculpté, dont un style Louis XV avec une coquille.No longer availableDim. l: 30 & 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#20Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0, ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 150 / 250 -
#509“Abstracte compositie met engel”. Pastel op papier. Russische school. Draagt monogram. Met toeschrijving achteraan.
”Composition abstraite et ange”. Pastel sur papier. Ecole russe. Porte un monogramme. Dédicace au dos.No longer availableDim. 45 x 29 cmEstimate: € 200 / 300

