Other lots by Mori
#716MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#506MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine nouée main.No longer availableDim. 217 x 124 cmEstimate: € 40 / 50
#636Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#86Een gobelin van omstreeks 1700. Slijtage.
#576Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#726HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#520Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van dieren en bloemen.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#856Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#566HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#516Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#736SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#866Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#700Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#706Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#686Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#696HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#536Een handgeknoopt Kaukasisch wolen karpet.
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#530Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#816Een Chinees wollen karpetje.
Une carpette de Chine en laine nouée main.No longer availableDim. 161 x 77 cmEstimate: € 20 / 25
#842Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.
#164Paul Vankueken“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
#10Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een aquamarijn van ± 10 ct.
Bague en argent 900 ‰ sertie d’une aigue-marine de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,61 gEstimate: € 150 / 250 -
#427Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groen kruikje, een Chinees flesje met stop, twee pennenhouders, twee dekseldoosjes, een sierjardinière met vogeltjes en een sierstukje in de vorm van een boomstronk.
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant une carafe verte, un flacon chinois avec bouchon, deux porte-plumes, deux boîtes à couvercle, une jardinière à oiseaux et une pièce de décoration sous forme de tronc.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1Warner Bros.“Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.
”Tweety”. Une statue en plastique. Marque et datée 2000.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#845Een antiek houten kinderstoeltje.
#348Een oud schermmasker. Eind XIXe eeuw.
#161Een paar empire siervaasjes van verguld Frans porselein met meerkleurige decors van landschappen en dames in een garderobe.
#174Zes topografische gravures. “Rostochium Urbs Vandalica Anseatica et Megapolitana”. Uit Braun/Hogenberg, Civitates Orbis Terrarum 1598 (34 x 47 cm). F. Leizelt naar M. Writs. “Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam du Côté du Cingle”. Handgekleurd. XVIIIe eeuw (40 x 32 cm). “Palatium Comitis Flandriae Gandavi” (18 x 23 cm). “L’approche de l’orage”. Fourmois naar Rubens. Ed. Simonau & Toovey bij Muquardt, Brussel (31 x 22 cm). P. Lauters. “Porte de Hal”. Litho (19 x 25 cm). L. Ghémar. “Intérieur (..)
Six gravures topographiques:“Rostochium Urbs Vandalica Anseatica et Megapolitana”. Braun/Hogenberg, Civitates Orbis Terrarum 1598 (34 x 47 cm). F. Leizelt d’après M. Writs. “Vue de la Tour de Jean Roon à Amsterdam du Côté du Cingle”. Mise en couleurs à la main. XVIIIè siècle (40 x 32 cm). “Palatium Comitis Flandriae Gandavi” (18 x 23 cm). “L’approche de l’orage”. Fourmois par Rubens. Ed. Simonau & Toovey chez Muquardt, Bruxelles (31 x 22 cm). P. Lauters. “Porte de Hal”. Litho (19 x 25 cm). L. G(..)No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
Un lot de gravures sur bois, comprenant un pied de lampe avec un ours, un bénitier, un porte-pipes avec un petit bonhomme en caricature, un lot de petits animaux et deux reliefs, dont un représentant le lion mourant de Lucerne.No longer availableDim. h: 24 - 40 cmEstimate: € 100 / 120