#766
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#562
“Rijstvelden bij ochtendlicht”. Olieverf op doek.
”Rizières”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#27
Elf messenleggers van Val Saint-Lambert.
#413
Een lot van 86 oude reclamepins. Jaren ‘30 tot ‘60.
#61
#644
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#570
Collier à trois rangées de perles et à fermoir en or blanc et jaune 14 ct serti de saphir et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 2 ct et de petits diamants.No longer availableDim. 27,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#676
Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#56
Rond barmeubeltje met rolluikdeurtjes. Engelse stijl.
Meuble bar rond à volets. Style anglais.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36
Table de salon et table d’appoint, les deux à abattants et tablettes recouvertes de vachette.No longer availableDim. b: 126 & 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18
Drie Brafa catalogi en een boek over het werk van Guy Vandenbranden.
Trois catalogues Brafa et un livre en relation avec Guy Vandenbranden.No longer availableEstimate: € 40 / 50