#681Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met druivenbladeren en met een kap van meerkleurig glaspasta. Begin XXe eeuw.
#9Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.
Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.No longer availableDim. 11 x 28 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#231Julien Turgan. “Les Grandes Usines, études industrielles en France et à l’Etranger”. 10 volumes (1868-1875). Ed. Michel Lévy Frères, Paris. In-4°, goede staat, enkele vochtvlekken, bruine lederen ruggen. Talrijke afbeeldingen.
Julien Turgan. “Les Grandes Usines, études industrielles en France et à l’Etranger”. 10 volumes (1868-1875). Ed. Michel Lévy Frères, Paris. In-4°, bon état, quelques taches d’humidité, dossier en cuir brun. Nombreuses illustrations.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#464Radu Deca“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
#706HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 164 cmEstimate: € 100 / 120 -
#732Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
#534“Balinese wasvrouwen onder de flamboyant”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Femmes et lessive sous le flamboyant”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 67 cmEstimate: € 200 / 300 -
#610Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een parel.
#56318 boeken over wetenschappen, aardrijkskunde, astronomie e.d. Sir Robert Stawell Ball. “The Story of the Heavens”. Ed. Cassell & Cie, London, Paris & Melbourne 1893. In-8° met lederen rug, enige slijtage. Talrijke afbeeldingen. Hippolyte Fontaine. “Eclairage à l’électricité. Renseignements pratiques”. Ed. Polytechnique, Paris 1888. In-8°, goede staat. En 16 andere.
18 livres sur les sciences, la géographie, l’astronomie etc. Sir Robert Stawell Ball. “The Story of the Heavens”. Ed. Cassell & Cie, London, Paris & Melbourne 1893. In-8° Dossier en cuir, usures. Nombreuses images. Hippolyte Fontaine. “Eclairage à l’électricité. Renseignements pratiques”. Ed. Polytechnique, Paris 1888. In-8°, bon état. Et 16 autres.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#568Een art deco halluchtertje van koper met drie lichtarmen met glazen kappen.
#144José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Boten”. Gemengde techniek.
#411“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
”L’espace” & “Les voitures dans le monde en 1964”. Deux albums chromo’s. Chocolat Jacques.No longer availableEstimate: € 40 / 50