#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80 / 100
#93Russische icoon met Andrej Bogoljoebski en talrijke kerkfiguren die zich aan Maria onderwerpen. XIXde eeuw. Mooie staat.
Icône russe avec Andrei Bogoljubski et de nombreux figures ecclésiastiques qui se soumettent à Marie. XIXe siècle. Bel état.No longer availableDim. 41 x 34 cmEstimate: € 400 / 600 -
#482Boddhisatva van verguld koper. Thais werk.
#748Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153Kleine Russisch icoon met een gevleugelde Johannes de Doper (
Petite icône russe représentant un Jean le Baptiste ailé tenant sa tête dans une coupe. XIXe siècle. Avec un oklad en métal argenté.No longer availableDim. 31 x 26,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#580TrialmoEen oude radio in houten kast. Type 533. Bouwjaar 1929.
#74“Landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Meindert Hobbema.
#801Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas.
#524“Dames op een dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
#769Glasservies van amberkleurig kristal.
#83Een paar porseleinen art nouveau vazen met koperen monturen. Onderaan gemerkt.
#304Twee pentekeningen. Naar gravures door Ferdinand Kobell (1740-1799).
Deux dessins à la plume d’après de gravures par Ferdinand Kobelle (1740-1799).No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#468Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze open ogen. Gemerkt S & M Made in Germany en genummerd 1079.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux gris ouverts. Marque S & M, Made in Germany et numéro 1079.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100 / 150