Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
Dim. 250 x 157 cm
SKU: 1003200686.
Category: Tapijt.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #686
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #706

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 540 x 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #726

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #696

    Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.

    Tapis Kilim en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 237 x 176 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #516
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 263 x 189 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #536

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.

    Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 104 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #436

    Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.

    Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.
    No longer available
    Dim. 155 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #426

    Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.

    Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 110 x 78 & 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #490

    Een modern handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis moderne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 351 x 254 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #406

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 169 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #676

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.

    Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 284 x 149 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #476

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 287 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #496

    Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.

    Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #716

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 216 x 159 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #746

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légères usures.
    No longer available
    Dim. 237 x 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #616
    Here

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 283 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #660

    Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.

    Tapis Caucaze en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 326 x 206 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 204 x 204 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #646

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Tapis persan en laine. Noué main. Signé.
    No longer available
    Dim. 340 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #666

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 310 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #656
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.

    Tapis persan en laine à 77 carreaux. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #736

    Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.

    Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 164 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #566
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis pakistanais en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #93

    Russische icoon met Andrej Bogoljoebski en talrijke kerkfiguren die zich aan Maria onderwerpen. XIXde eeuw. Mooie staat.

    Icône russe avec Andrei Bogoljubski et de nombreux figures ecclésiastiques qui se soumettent à Marie. XIXe siècle. Bel état.
    No longer available
    Dim. 41 x 34 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #482

    Boddhisatva van verguld koper. Thais werk.

    Bodhisattva en cuivre doré. Travail Thaï.
    No longer available
    Dim. H. 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #748

    Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.

    Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153

    Kleine Russisch icoon met een gevleugelde Johannes de Doper (

    ) met zijn hoofd in een schaal. XIXde eeuw. Met en verzilverd metalen oklad.

    Petite icône russe représentant un Jean le Baptiste ailé tenant sa tête dans une coupe. XIXe siècle. Avec un oklad en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 31 x 26,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #580
    Trialmo

    Een oude radio in houten kast. Type 533. Bouwjaar 1929.

    Ancienne radio en bois. Type 533. Année 1929.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #74

    “Landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Meindert Hobbema.

    “Paysage au moulin à eau”. Huile sur toile. D’après un exemple par Meindert Hobbema.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #801

    Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas.

    Miroir vénitien en verre taillé et gravé.
    No longer available
    Dim. 115 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #524

    “Dames op een dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.

    “Dames au bal”. Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 37,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #769

    Glasservies van amberkleurig kristal.

    Service à verres en cristal de couleur ambre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #83

    Een paar porseleinen art nouveau vazen met koperen monturen. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases art nouveau en porcelaine avec montures en cuivre. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #304

    Twee pentekeningen. Naar gravures door Ferdinand Kobell (1740-1799).

    Deux dessins à la plume d’après de gravures par Ferdinand Kobelle (1740-1799).
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #468

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze open ogen. Gemerkt S & M Made in Germany en genummerd 1079.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux gris ouverts. Marque S & M, Made in Germany et numéro 1079.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More