Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
Dim. 216 x 159 cm
SKU: 1003200716.
Category: Tapijt.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #716
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #436

    Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.

    Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.
    No longer available
    Dim. 155 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #566
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis pakistanais en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 285 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #686

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 250 x 157 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #426

    Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.

    Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 110 x 78 & 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #656
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.

    Tapis persan en laine à 77 carreaux. Noué main.
    No longer available
    Dim. 310 x 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #646

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.

    Tapis persan en laine. Noué main. Signé.
    No longer available
    Dim. 340 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #746

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légères usures.
    No longer available
    Dim. 237 x 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.

    Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 284 x 149 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #536

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.

    Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 104 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #706

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 540 x 84 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #406

    Een handgeknoopt wollen karpet.

    Carpette en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 169 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 204 x 204 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #696

    Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.

    Tapis Kilim en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 237 x 176 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #666

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 310 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #516
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 263 x 189 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #616
    Here

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 283 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #736

    Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.

    Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 164 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #726

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #490

    Een modern handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis moderne en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 351 x 254 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #496

    Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.

    Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 76 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #476

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 287 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #660

    Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.

    Tapis Caucaze en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 326 x 206 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #257

    Een porseleinen schotel met vier handgeschilderde boeketten in uitsparingen op roze veld. Gemerkt L.B. en “T. Limoges porcelain”. Met koperen monturen en op vier koperen voluutpootjes.

    Plat en porcelaine à quatre bouquets peints à la main dans des cartouches sur fond rose. Marque L.B. et T. Limoge Porcelain. Avec montures en cuivre et sur quatre petits pieds volutes en cuivre.
    No longer available
    Dim. L: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #161
    Antonin Mercié

    “David”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met merk van Barbédienne.

    “David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #134

    Russisch icoon met Sint-Nicolaas. XIXde eeuw.

    Icône russe représentant Saint-Nicolas. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 30,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #555
    SABA

    Een elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type Dino-P. Bouwjaar 1931.

    Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type Dino-P. Année 1931.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #122
    Henri Joseph Pauwels

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 110 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #91
    Richard Aurili
    Period: 1813-1914

    Een meisjesbuste van diverse soorten albast op grijs marmeren sokkel. Gesigneerd achteraan.

    Buste de fille en albâtre de différentes couleurs sur socle en marbre gris. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #713

    Een Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld en een waterkruik.

    Statuette de fertilité en bois et cruche à eau. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 65 & 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #640

    Een bronzen luchter met acht lichtpunten.

    Lustre en bronze à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #354

    Een spiegel van verguld gesculpteerd hout, met vogels op de kroon.

    Miroir en bois sculpté et doré surmonté d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. 86 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #237

    Een lot van vier handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.

    Lot de quatre miniatures peintes à la main sur ivoire et dans des cadres plaqués d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #252

    “Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #699
    Utagawa Kunisada
    Period: 1786 - 1865

    “Geisha met perkamentrol”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    “Geisha au rouleau de parchemin”. Gravure sur bois japonais. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More