#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 263 x 189 cmEstimate: € 40 / 60
#337Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit kleine vorken en messen, grote vorken, messen en lepels, koffielepels en desservorkjes. Compleet voor twaalf personen en in koffer.
#581Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Oren in de vorm van fo-hondenkoppen. Canton, XIXde eeuw. Minuscule schilfer aan de bovenrand.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches, entourés de motifs floraux en vert, rose, jaune et or. Anse en forme de têtes de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Eclat minuscule au bord supérieur.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#631Een antiek servies van Limogesporselein met decor van blauwe bloemetjes, bestaande uit 28 grote borden, 8 kleine borden, 5 diepe borden, een grote en twee kleine terrines, een slakom, twee sauskommen, drie tazza’s, drie langwerpige serveerschotels en drie ronde serveerschotels. Onderaan gemerkt.
Service ancien en porcelaine de Limoges à décor de bleuets, comprenant 28 grande assiettes, 8 assiettes à dessert, 5 assiettes creuses, une grande et deux petites terrines, un saladier, deux saucières, trois tazza, trois plats de service allongés et trois ronds. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#378Val Saint-LambertEen kristallen vaas, aan de rand groen gekleurd. Gemerkt.
#97Russische icoon met vier onderverdelingen met heiligen. XIXde eeuw. Slijtage aan de beschildering en lichte randschade.
Icône russe représentant des saints dans quatre cartouches. XIXe sièce. Usures au lettrage et légers dégâts au bord.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 300 / 500 -
#48Beeldje van een jachthond. Galvanoplastie. Naar P.J. Mène.
#127“Arend met gespreide vleugels.” Beeld in zamak op zwart marmeren sokkel.
#699Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865“Geisha met perkamentrol”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd.
“Geisha au rouleau de parchemin”. Gravure sur bois japonais. Signée.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#650MoriEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#37Twee XIXe eeuwse Hollandse tabakspotten, waarvan één van koper en één van gedreven messing.
Deux pots à tabac hollandais du XIXe siècle dont l’un en cuivre, l’autre en laiton repoussé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60