Een groot Chinees wollen tapijt.
#136
#36
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#325
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#376
Een lot van vier Oosterse bidkleedjes.
#46Mori
Een handgeknoopt wollen karpetje.
#56
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#116
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#336
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#656Hassinabad
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#316Tabriz
#306
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#716
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#300
#622Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#146Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#166Naïn
#366
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#340Indo-Hamadan
Oosterse loper van wol. Handgeknoopt.
#755
#356Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#19
Een klein bijzettafeltje met marqueterie in het blad.
Table d’appoint à tablette en marqueterie.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 60/80 -
#139J. Swinnen
“Winters dorpszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#354
Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
#569Jef De ConinckPeriod: °1921
“Duistere personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages obscures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/150 -
#224J.L. Van Leemputten
“Schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#119Ludo Lacroix
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 100/120 -
#197Victor Szczeblewski
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
#683
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een mirafioridecor.
Vase en pâte de verre polychrome à décor aux mille fleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55/65 -
#776
Een rechthoekig en een octogonaal eikenhouten bijzettafeltje.
#714
Twee houtsnedes:- Frans Masereel: “Landbouwer”. Gesigneerd.- Jozef Cantré: “Driekoningen zingen”. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois:- Frans Masereel: “Fermier”. Signée.- Jozef Cantré: “Chanteurs d’épiphanie”. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#67
Een Duitse baardmankruik van steengoed. Lichte beschadiging.
Cruche “baardman” en grès allemand. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60