#74815 boeken over Antwerpen. Jan Frans en Jan Baptist Van der Straelen. “De Kronijk van Antwerpen”. 8 delen. Ed. Bureel voor de Bijdragen tot de Geschiedenis, Antwerpen, 1929-1936. In-8°, ingebonden. Floris Prims. “Geschiedenis van Antwerpen”. 2 delen in 5 vol. Ed. Standard Boekhandel, Brussel, 1927-1931. In-8°, paperback. “Antwerpen”. Ed. 1951 (als nieuw). “Antwerpen verhaal van een metropool”. Ed. Snoeck-Ducaju, 1993.
15 livres sur Anvers. Jan Frans et Jan Baptist Van der Straelen. “De Kronijk van Antwerpen”. 8 vol. Ed. Bureel voor de Bijdragen tot de Geschiedenis, Antwerpen, 1929-1936. In-8°, Brochés. Floris Prims. “Geschiedenis van Antwerpen”. 2 parties en 5 vol. Ed. Standard Boekhandel, Brussel, 1927-1931. In-8°, paperback. “Antwerpen”. Ed. 1951 (comme neuf). “Antwerpen verhaal van een metropool”. Ed. Snoeck-Ducaju, 1993.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#620Alex & BallEen 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,89 ct. en een centrale parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,89 ct et d’une perle centrale.No longer availableDim. 11,22 gEstimate: € 800 / 900 -
#647Een paar bijzetkastjes van zwartgelakt in Empirestijl met één lade en één deur en een marmeren blad.
#734“Dame met hoed”. Een reproductie.
”Dame au chapeau”. Une reproduction.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#428“Officier te paard”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Kleine beschadiging achteraan.
”Officier à cheval”. Une statue en faïence polychrome. Travail italien. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#463Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.
#108Een albasten siervaas.
Un vase en albâtre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#467Val Saint-LambertCoupe van gegoten glas. Onderaan gemerkt.
#567Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#674Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80