Other lots in this auction
-
#73
Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.
Deux pièces de papier-peint antique, motifs en relief.No longer availableDim. L: 77 & 150 cmEstimate: € 80 / 100 -
#313
Een grote bolle schenkkan van aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies op rode achtergrond.
Une grande verseuse sphérique en faïence à décor en relief de lys français sur le fond.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#601
27 boeken over geneeskunde, anatomie e.d. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, goede staat, bruine lederen rug. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 delen. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, goede staat. En 22 andere.
27 livres sur l’anatomie, la médecine etc. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, bon état, dossier en cuir brun. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 vol. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, bon état. Et 22 autres.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#228
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#408Lladro
“Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.
”Mère bolivienne et son enfant”. Un groupe en porcelaine. Marque à la base.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#149Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Winter in een Scheldedorp”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
”Hiver et village de l’Escaut”. Huile. Signée.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 150 / 200 -
#501
Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211
Mozes. Bronzen beeld naar Michelangelo.
”Moïse”. Une statue en bronze d’après Michel Ange.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#674
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
Table de salon carrée avec tablette en bambou.No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,53 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 3400 / 3600 -
#522
“Abstract”. Litho (?). Draagt een handtekening S. Berg (?)
”Abstrait”. Une lithographie. (?). Porte une signature S. Berg. (?).No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#647
Een paar bijzetkastjes van zwartgelakt in Empirestijl met één lade en één deur en een marmeren blad.
Paire de meubles d’appoint en bois noirci de style Empire ouvrant à un tiroir et à une porte. Tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320 / 360