#556Een antieke Europees wollen tapijt.
#616Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#820Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#706Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#516Een antieke Chinese wollen tapijt. Te reinigen.
#696BidjarEen handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#536Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#566Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#686Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#818MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#526Een antiek geweven tapijt in de geest van Aubusson.
#676Een Chinees wollen tapijt met een bloemendecor.
#546Een antiek Chinees wollen tapijt. Slijtage.
#807Mori BokharaEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#576Een Chinees wollen tapijt met een decor van draken. Te reinigen.
Un tapis en laine chinoise à décor de dragon. A nettoyer.No longer availableDim. 305 x 245 cmEstimate: € 80 / 120
#585Een ronde hallantaarn bestaande uit een oranje glaspasta coupe gevat in smeedijzer met een bloem-en bladmotief. Drie externe lichtarmen met glaspasta lampenkappen gemerkt Degué en met verlichting in de coupe.
Lanterne de hall ronde composée d'une coupe en pâte de verre orange montée en fer forgé avec un motif de fleurs et de feuilles. Trois bras de lumière extérieurs avec abat-jour en pâte de verre marqués Degué et avec éclairage dans la coupe.No longer availableDim. Ø 42,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#351Twee langgerekte glazen vazen.
#331Een lot voorwerpen, bestaande uit een lederen ruiterhandschoen, zes brandmerken, twee verschillende kruithoorns, een dierenklem en een zweepje. In houten kistje. (zonder sleutel)
Lot d'objets, comprenant un gant de cavalier en cuir, six marques, deux cornes à poudre différentes, un clip animal et un fouet. Dans une boîte en bois. (Sans clé)No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#343Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
#323Een schemerlampje van smeedijzer met een oranje glaspasta lampenkap in de vorm van een roos. Op marmeren basis. Evenals een smeedijzeren rozentak, eveneens op marmeren basis.
Une lampe de table en fer forgé avec un abat-jour en pâte de verre orange en forme de rose. Sur un socle en marbre. Ainsi qu'une branche de rose en fer forgé, également sur un socle en marbre.No longer availableDim. H.39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#237Een avondtasje met 800‰ zilveren montuur met Duitse keuren.
#571Leopold Van EsbroeckPeriod: 1911-2010“Personages”. Gesculpteerde lindenstronk. Gemonogrammeerd.
Personnages . Moignon de tilleul sculpté. Monogrammé.No longer availableDim. H. 126 cmEstimate: € 180 / 240 -
#766Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.
#643Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
#15Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met een briljant van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats en forme de main sertie d'une taille en brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,49 gEstimate: € 200 / 300