Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.

Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.

Un tapis oriental en laine nouée main. Usures.
Dim. 198 x 130 cm
SKU: 1112180446.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #446
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #237

    “Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.

    ”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #416
    Sarouk

    Een wollen karpet.

    Une carpette en laine.
    No longer available
    Dim. 69 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #700

    Oosters karpet. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient. Nouée main.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #379

    Een verzilverd metalen chocoladekan. Onderaan gemerkt: Israel Sigmund Greenberg & Co.

    Une verseuse à chocolat en métal argenté. Marque sous la base: Israel Sigmund Greenberg & Co.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #757

    Een oude houten sigarenvorm.

    Une forme à cigares en bois ancien.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #409

    Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.

    Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #685

    Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.

    Une pendule coucou à deux coucous. Balance et poids sont présents.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #671

    Een Engelse mantelklok versierd met personages in zwarte en vergulde Chinese lak. XIXde eeuw.

    Une pendule de cheminée anglaise, décoration de personnages en laque noir et dorée. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #684
    Mia Van Genesen

    “Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554

    “Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

    ”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #659
    Bourgeois

    “Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.

    ”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 66 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #17

    Een lot tin, bestaande uit tien maatbekers, twee klepkannen, een vaasje en vier schotels. Deels XIXde eeuw.

    Un lot d’étain, comprenant dix mesures, deux verseuses à couvercle, un petit vase et quatre plats. En partie XIXe siècle
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More