#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#706GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#696GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#726TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#506Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.
#666Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
#797GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#516HoseinabadEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#776GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#736Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
#496MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#766MeshkinEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#746Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#724BeloutsjEen handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#756Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#466ArdekanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#786GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#796GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 293 x 156 cmEstimate: € 200 / 300
#12Twee XIXe en een XXe eeuwse lithografie met zichten op Leuven en een ingekleurde XVIIIe eeuwse gravure m.b.t. de Sint-Pieterskerk.
#339Janus“De rede van Antwerpen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”La rade d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#108Amphora, OostenrijkEen art nouveau siervaas van meerkleurig en verguld porselein. Aan één zijde gerestaureerd. Onderaan gemerkt.
#811Lenka, TarnowVaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa, met afbeelding van Paus Johannes Paulus II. Gemerkt met label.
#541Hotei en een andere. Twee netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Hotei et autre. Deux netsukes en ivoire sculptée et partiellement polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#142“Portret van een man.” Olieverf op doek. XIXde eeuw. Verschillende letsels.
”Portrait d’un homme”. Huile sur toile. XIXème siècle. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 77 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#493Een klein schild van een waterschildpad.
Une petite carapace d’une tortue d’eau.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#514“Jonge vrouw”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
#690Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.
Une armoire à deux portes en chêne. Période Empire.No longer availableDim. 92 x 120 x 49 cmEstimate: € 120 / 200