Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

Une carpette d’orient en laine noué main.
Dim. 204 x 138 cm
SKU: 2509180336.
Category: Tapijt.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #336
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #236

    Paar koperen kandelaars gedragen door putti.

    Une paire de candélabres portée par des putti.
    No longer available
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #127

    Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.
    No longer available
    Dim. H. 52,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #795

    Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.

    Une carpette Bochara en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #732

    Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.

    Un tapis Kelim en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 233 x 166 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #546

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.

    Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.
    No longer available
    Dim. 310 x 206 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #800

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 161 x 89 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #756

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 225 x 140 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #442

    Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.

    Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #410

    Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.

    Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #686

    Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.

    Un tapis Kazak en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 302 x 208 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #780

    Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.

    Une carpette Mori en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 174 x 101 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #785

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 186 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir du Pakistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 79 x 238 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #746

    Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.

    Un tapis Kelim du Tibet noué main, motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. 188 x 142 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #790

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 262 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #775

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 153 x 112 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #432

    Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.

    Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.
    No longer available
    Dim. 149 x 94 & 119 x 83 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #752

    Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.

    Une paire de carpettes du Pakistan en laine.
    No longer available
    Dim. 120 x 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #266

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.

    Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.
    No longer available
    Dim. 274 x 182 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #776

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 132 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #726

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 172 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #246

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 325 x 220 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #256
    Tabriz

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.

    Un tapis d’Inde en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 289 x 394 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #770

    Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.

    Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.
    No longer available
    Dim. 152 x 96 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #269
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238
    Bezin

    Vogels op takken van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.

    Oiseaux sur des branches en bronze et socle en marbre. Art Déco.
    No longer available
    Dim. 34 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #31
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 29 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #748

    Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.

    Un vase balustre en plâtre polychrome avec satires et guirlandes. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #344
    Alice Van Meirvenne

    “Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #129
    Willem Delsaux
    Period: 1862 - 1945

    “La Meuse à Commercy”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”La Meuse à Commercy”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #553

    “Indische slangenbezweerder”. Groepje van gebeeldhouwd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.

    ”Charmeur de serpents indien”. Un groupe en ivoire sculpté. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 7,5 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232
    A. Vereecke

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #329

    “Paaslam”, ingelijst.

    ”Agneau de Pâques”. Encadré.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #72

    Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Bett (?).

    Un portrait miniature d’une jeune femme. Mi XIXème siècle. De forme ovale dans encadrement rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 14 x 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #453

    Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20 van gepolychromeerd metaal.

    Un modèle d’une voiture de course des années ‘20 en métal polychrome.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #414

    Een paar boekensteunen van arduin met terracotta leeuwenkoppen.

    Une paire de serre-livres en pierre de taille a têtes de lions en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More