Similar lots by type
-
#785Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#746Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
Un tapis Kelim du Tibet noué main, motifs géométriques.No longer availableDim. 188 x 142 cmEstimate: € 40 / 60 -
#736Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80 / 120 -
#800Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 161 x 89 cmEstimate: € 50 / 80 -
#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400 / 600 -
#686Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80 / 100 -
#410Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30 / 50 -
#266Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200 / 220 -
#752Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40 / 50 -
#127Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#732Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kelim en laine noué main.No longer availableDim. 233 x 166 cmEstimate: € 40 / 50 -
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Une paire de candélabres portée par des putti.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#432Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30 / 60 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#795Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#246Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 325 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40 / 60 -
#790Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#780Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30 / 50 -
#442Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#770Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#642H. CatelinIngelijste schotel van porselein met een polychroom decor van een jonge Oosterse vrouw. Wenen, XIXde eeuw. Gesigneerd.
Un plat en porcelaine encadré au décor d’une jeune femme d’Orient. Vienne, XIXème siècle. Porte une signature.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#12Een paar handgeschilderde miniaturen.
Une paire de miniatures peints à la main.No longer availableDim. 6 x 5,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#36Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#129Willem DelsauxPeriod: 1862 - 1945“La Meuse à Commercy”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La Meuse à Commercy”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#265Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 750 / 850 -
#168“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple et fleurs”. Deux statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 220 / 280 -
#493Een klein vaasje van famille-verteporselein met een decor van bloemen.
Un petit vase en porcelaine famille-verte au décor de fleurs.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#21MuranoEen staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#182J. Hartung (Pseudoniem Carl Reichert)“Twee puppies”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Deux chiots”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,33 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#667Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden.
Une assiette en porcelaine de Chine au décor polychrome d’objets précieux.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#81Een zuilvormige piëdestal van gebeeldhouwd en gedraaid hout, versierd met messingen monturen.
Un piédestal en colonne en bois tourné et sculpté, décoration de montures en laiton.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 60

