#794
Een eikenhouten nest of tables met getorste pootjes.
Une série de tables gigognes aux pieds torsadés.No longer availableDim. 53 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#323Lodewijk Van Boeckel
Un crucifix en fonte au décor de roses et une branche de rosier détachée. Signés.No longer availableDim. h: 45 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#623
Een koperen luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
#100Jaeger-LeCoultre
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met lederen polsband. Jaren 60.
#334
“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
#774Carlo Testore
Een viool. In koffer.
#210
#697
Twee gazellen van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
#268
Un lot de quatre petites assiettes à l’éventail en faïence de Delft. Marque sous la base. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 140 / 160 -
#392
Een paar Engelse theepotten van verzilverd metaal, waarbij één met een bloem op het deksel en de andere met een vrucht. De tweede met twee beschadigde pootjes.
#642H. Catelin
Un plat en porcelaine encadré au décor d’une jeune femme d’Orient. Vienne, XIXème siècle. Porte une signature.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
Un canapé en bois sculpté et patine doré style Louis XV, revêtement rouge.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 320 / 380