#790Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#736Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#776Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#236Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
#732Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
#780Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#442Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
#256TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#246Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#127Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#795Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
#266Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
#785Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#746Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#765Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#432Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
#752Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#686Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
#410Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30 / 50
#624Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
#26Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#62Miniatuurportret van een jonge vrouw. Einde XVIIIde eeuw. Rond in een rechthoekige lijst. Gesigneerd Roland.
Un portrait miniature représentant une jeune femme. Fin XVIIIème siècle. De forme ronde dans encadrement rectangulaire.No longer availableDim. 13,5 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Een taartschep van zilver, Franse keuren voor 950 ‰ op het handvat, schep van verzilverd metaal. Makersmerk G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Evenals een suikertang van verzilverd metaal met makersmerk D.L.(?).
Une pelle à tarte en argent, poinçons françaises pour 950 ‰ sur le manche, la pelle est en métal argenté. Orfèvre G.H. (Gustave Hauvy, 1907-1914). Ainsi qu’une pince à sucre en métal argenté, orfèvrerie D.L.(?).draNo longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#457Vaasje van rode lak op porselein. Chinees werk.
#302Raoul LabarrePeriod: 1902 - 1987“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage aux fermes auprès de la lisière”. Huile sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 34 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#496Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#180Een parelhalssnoer bezet met 14 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,90 ct.
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200