Similar lots by type
-
#765
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#236
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
Une paire de candélabres portée par des putti.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 50/80 -
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 262 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80/100 -
#432
Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30/60 -
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre comprenant deux candélabres et une pendule.No longer availableDim. H. 52,5 cmEstimate: € 200/240 -
#770
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet met een decor van bloemenvazen en helikopters.
Une carpette Afghan en laine noué main, décor de vases fleuris et hélicoptères.No longer availableDim. 152 x 96 cmEstimate: € 40/50 -
#732
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Un tapis Kelim en laine noué main.No longer availableDim. 233 x 166 cmEstimate: € 40/50 -
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
Un tapis Kelim du Tibet noué main, motifs géométriques.No longer availableDim. 188 x 142 cmEstimate: € 40/60 -
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine noué main.No longer availableDim. 174 x 101 cmEstimate: € 30/50 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400/600 -
#785
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 186 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40/50 -
#752
Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30/40 -
#246
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 325 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#266
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200/220 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 225 x 140 cmEstimate: € 60/80 -
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
Un tapis de selle Kelim. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. 46 x 78 cmEstimate: € 30/50 -
#736
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80/120 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 172 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
Une carpette de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 198 x 132 cmEstimate: € 40/60 -
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
Une carpette Bochara en laine noué main.No longer availableDim. 176 x 90 cmEstimate: € 40/50 -
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#692
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#713
Theepotje van Chinees porselein versierd met een hofscène met talrijke personages. Kleine schilfer aan de tuit.
Une théière en porcelaine de Chine au décor d’une scène de la court et multiples personnages. Petit éclat au bec verseur.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 40/50 -
#74Victor Hulot
“Storm op zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tempête en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#329
“Paaslam”, ingelijst.
”Agneau de Pâques”. Encadré.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 40/50 -
#451
“Garuda en andere godheden”. Een groep van gesculpteerd tropisch hout.
”Garuda et autres divinités”. Un groupe en bois dur exotique sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#759
Twee verschillende Westminsterklokken.
Deux pendules Westminster différentes.No longer availableDim. b: 75 & 60 cmEstimate: € 30/50 -
#688
Een paar vazen van cloisonné op koper met een decor van vlinders en bloemen. Met houten sokkels.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre aux décors de papillons et fleurs. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#202
Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X
Une tapisserie antique avec une représentation de l'Empereur Lothaire.No longer availableDim. 120 x 178 cmEstimate: € 450/550 -
#141
Kolompendule met marqueterie. XIXde eeuw.
Une pendule à colonnes avec marqueterie. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100/160 -
#771
Twee schoteltjes van Chinees porselein, waarbij één met een famille-rosedecor en een ander van Cantonporselein. Beide gemerkt.
Deux petits plats en porcelaine de Chine, dont un au décor famille-rose et l’autre en porcelaine du Canton. Marqués.No longer availableDim. Ø: 17,5 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#137
Twee parfumflacons van Lalique in de oorspronkelijke verpakking. Uitgave 2005.
Deux flacons à parfum de Lalique dans leurs emballage d’origine. Edition 2005.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 80/100 -
#347
Een Onze-Lieve-Vrouwebeeld en twee kadertjes met kindjes van meerkleurig porselein. De kadertjes gemerkt met een anker.
Une statue de la Vierge Marie et deux cadres d’enfants en porcelaine. Les cadres portent la marque d’une ancre.No longer availableDim. h: 34 & 16 cmEstimate: € 40/60