#266
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
#432
Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Slijtage.
#410
Een Kelim zadeldeken. Eerste helft XXe eeuw.
#736
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#790
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#765
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#780
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#795
Een handgeknoopt wollen Bocharakarpetje. Slijtage.
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#770
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
#756
#236
Paar koperen kandelaars gedragen door putti.
#800
#442
Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
#546
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
#746
Een handgeknoopt Tibetaans Kelimtapijt met geometrische motieven.
#785
#246
#732
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
#127
Klokstel van koper bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
#752
Een paar Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de carpettes du Pakistan en laine.No longer availableDim. 120 x 65 cmEstimate: € 30/40
#209
Een goudgepatineerde spiegel in Louis Philippestijl.
#43
Een oude pop met porseleinen hoofd en handjes en met muziekdoos.
#552
”Meules de foin”. Huile sur toile. Porte la signature: Van Rees.No longer availableDim. 25 x 42 cmEstimate: € 200/250 -
#774Carlo Testore
Een viool. In koffer.
Un violon dans un coffre.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100/120 -
#380
Une petite table octogonale en chêne sculpté, style malinois Renaissance.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 40/60 -
#584
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Deux candélabres d’église en laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#544
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte la signature: Heerup.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/250 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een druppelvormige saffier van ± 1,28 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un saphir en forme de goutte de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 5,13 gEstimate: € 1400/1500 -
#502Daniel Monic
#324
”Portrait de jeune fille”. Huile sur panneau. Signé “Luc” et daté ‘75 (?).No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#457
Vaasje van rode lak op porselein. Chinees werk.
Un petit vase, laque rouge sur porcelaine. Travail chinois.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 80/120 -
#44James Ensor
“Le lampiste”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”Le lampiste”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 80/100