#109
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
#108
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#110
#97Gabbeh
#105Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
#124
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
No longer availableOnline onlyDim. 161 x 77 cm -
#100Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#96Sabzavaar
#119
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#106
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#112
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#111
Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
#113
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#123
Een paar handgeknoopte Pakistaanse wollen lopertjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 186 x 65 cm -
#102
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#103
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
#98Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#104
#121
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#101
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#122
Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
No longer availableOnline only -
#114
#125Dosmealti
Een handgeknoopt Turks karpetje van wol.
No longer availableOnline onlyDim. 101 x 94 cm -
#99
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30/50
#73
#116
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#117J. Depré
#58
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 400/600 -
#41
Un buffet à deux corps en bois de ronce, le dessous à deux portes panneaux sculptées et deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableOnline onlyDim. h: 245 cmEstimate: € 250/400 -
#78
Een reeks van vier fraaie Regency stoelen van notenhout.
#22
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#35
Een sobere langgerekte houten buffettafel.
#61
Chambre à coucher en bois de placage d’époque Louis-Philippe comprenant deux garde-robe aux glaces, une coiffeuse à tablette en marbre et aux miroirs, un lit double (à lattes) et deux tables de chevet à tablettes en marbre. Chaque pièce joliment sculptée et aux détails noircis. Petits restaurations et dégâts. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 255 cmEstimate: € 400/500 -
#76
#91
Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.
#45
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400/500