Other lots in this auction
-
Mary KennisPeriod: 1899 - 1965Een oude affiche naar aanleiding van het carnaval te Oostende 1931 naar een ontwerp van Ensor. Met frankeerzegel.
Une affiche ancienne à l’occasion du carnaval de 1931 à Ostende, d’après un projet par Ensor. Avec timbre.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#303Een Art - Nouveau dienblad in hout en porselein met bloemmotief.
Un plateau Art-Nouveau en bois et porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. L 39 cm; B: 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#17Jijé“Christoffel Columbus”. Uitg. Dupuis 1946. Lichte slijtage, goede staat.
”Christoffel Colombus”. Ed. Dupuis 1946. Légères usures, bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#594Han Snel“Balinese markttaferelen.” Een paar werken, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘09.
”Scènes maréchales du Bali”. Quelques oeuvres, techniques mixtes sur toile. Signées et datées ‘09.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 850 / 900 -
#478Een Chinese bronzen koro met een opengewerkt deksel, versierd met vogels en bloemen, getooid door een draak? De handvatten eveneens in de vorm van draken en het geheel gedragen door drie kraanvogels op leliebladeren. Gemerkt onderaan.
Un koro en bronze chinois avec couvercle ajouré, décor de fleurs et d’oiseaux et d’un dragon. Les manches sont en forme de dragons et le tout porté par trois grues sur des feuilles de lotus. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#727Een Chinese gemberpot van blauw en wit porselein met een decor van lang-levenstekens en met een houten deksel.
Un pot à gingembre chinois en porcelaine bleue et blanche, décor de signes de longue-vie et un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#470Een lot van drie karaffen in kristal.
Un lot de trois carafes en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#613Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#94Germaine Brus“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20 / 25 -
#68Moulaers“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terra cotta.
”Singe lisant avec un déguisement de capitaine” . Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#247Een bronzen beeld van een waterbuffel met een zogend kalf.
Une statue en bronze représentant une bufflonne des marais et son petit bufflon.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#571Vruchtbaarheidsbeeld. Moeder met zuigeling. Baulé, Ivoorkust. Oude herstelling aan de armen.
Statue de fertilité représentant une mère et son nourrisson. Baulé, Côte d’Ivoire. Ancienne réparation aux bras.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 300

