#355
“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
#386
Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.
Un piédestal en bois à deux entretoises. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/50 -
#769
Een kleine sac à perles luchter.
Petit sac à perles.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#739
#564
”Partie de thé à la plage”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Sluiter’.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 220/240 -
#136
Een kapstok van messing en onyx in barokke stijl.
#433
Doosje van Chinese lak met vergulde versiering.
#225
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et tanzanites ayant un poids total de ± 5,10 ct.No longer availableDim. 8,97 gEstimate: € 1000/1200 -
#448
God van de voorspoed. Een beeldje in porselein
#151
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
#694
“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
#406
Een putto en een musicerende engel van gebeeldhouwd hout. De eerste met gerestaureerde arm.
Un putto et un ange musical en bois sculpté. Le premier avec un bras restauré.No longer availableDim. h: 50 & 32 cmEstimate: € 50/70