Similar lots by type
-
#730Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60/80 -
#436
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30/50 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
Une carpette de Perse en laine noué main, motif Boteh.No longer availableDim. 266 x 167 cm -
#620Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220/280 -
#480
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
Petite carpette persane ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60/80 -
#580
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 360 x 252 cmEstimate: € 180/220 -
#510Isfahan
Een Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
Une carpette persane en laine, décor de cavaliers.No longer availableDim. 116 x 113 cmEstimate: € 200/240 -
#750
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#530
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150 -
#720
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#556
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 205 cmEstimate: € 180/220 -
#776
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#500
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#760
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#550
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 275 cmEstimate: € 180/220 -
#630
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 370 x 255 cmEstimate: € 180/220 -
#566Sabzavaar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220/300 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 371 x 280 cmEstimate: € 180/240 -
#610Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 180/240 -
#520
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80/120 -
#416Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Une carpette oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 20/30 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50/80 -
#740
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#629Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006
“Een gipsen sierschotel met verguld profiel”. Achteraan gesigneerd en genummerd 5/20
Un plat de décoration en plâtre et profil doré. Signé au dos, numéroté 5/20.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 150/250 -
#560J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#207
Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 320/380 -
#181Boch
Een vaas met decor van damherten in blauw-groen glazuur. Niet gemerkt, maar veel voorkomend decor. Onderaan genummerd ‘31’.
Un vase au décor de daims en glaçure bleue-verte. Pas de marque, mais decor connu. Numéroté en dessous ‘31.No longer availableDim. H:23 cmEstimate: € 260/280 -
#131
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 160/180 -
#257
Een Art Deco piëdestal met vaas van wit en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.
Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence blanche et verte flamande, décoration de fleurs.No longer availableDim. 114 cmEstimate: € 120/200 -
#561
Een tonvormige tuinstoel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Onderaan met stempel.
Un tabouret en forme de tonneau en porcelaine de Chine polychrome au décor de personnages en cartouche.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/180 -
#518
Afikpo plankmasker. Igbo, Nigeria.
Afikpo masque planche. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 120/180 -
#707
Schotel van blauw en wit porselein. Chinees werk, onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Un plat en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois, marque sous la base. Petits dégâts.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 30/50 -
#717
Geisha met een kimono van zijde.
Une geisha au kimono en soie.No longer availableDim. L. 49 cmEstimate: € 25/35 -
#587
Een dashond van brons met donker patina.
Un basset en bronze, patiné foncé.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 260/300 -
#718
Schotel van schildpad met versiering in goudverf. Chinees werk
Un plat en tortue et décoration en peinture dorée. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 28,5 cmEstimate: € 60/100