#565HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
#415Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#755Een antiek handgeknoopt wollen karpetje.
#795Een Antiek Pakistaans karpetje.
#600BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#610Indo-WissEen handgeknoopt wollen tapijt.
#781HerizEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#403Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.
#595HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#605Een handgeknoopt wollen karpet.
#783Een handgeknoopt wollen Kelimtapijtje.
#775Een Antiek Pakistaans karpetje.
#635HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#585HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
#845Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#615HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#745Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persan en laine faite main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60
#348Een lot van vijf presse-papiers, waarbij een souvenir uit Aken, één met een religieuze voorstelling, twee verschillende met meerkleurige bloemen en een kleurloze icosaëder.
Un lot de cinq presse-papiers, dont un en souvenir de Aken, un avec une représentation religieuse, deux différents avec décor de fleurs polychromes et un icosaèdre incolore.No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#216Een tweeledige vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden, versierd met gesculpteerde Lodewijk-XV-motieven. Bovenaan twee gevitreerde deuren met geslepen venstertjes.
Une vitrine à deux corps en chêne avec en dessous deux portes pleines sous deux tiroirs, décoration de motifs sculptés style Louis XV. La partie supérieure à deux portes vitraux à carreaux taillés.No longer availableDim. 218 x 135 x 56 cmEstimate: € 240 / 360 -
#729L. Verheyen“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
#377Een inktstel en een brievenhouder van vol messing.
#328Een houten studie-pop.
Une poupée d’étude en bois.No longer availableDim. h.37 cmEstimate: € 70 / 90 -
#215Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct. et un saphir central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 600 / 700 -
#350Een kruisje, een St-jacobsschelp met parel en een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
#462Harry KwinkelenbergPeriod: °1953“Stilleven met appelsienen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1996.
#235Een zilveren halssnoer en een hanger van zilver en met amber.
Un collier en argent et pendentif en argent et ambre.No longer availableEstimate: € 80 / 120