#530HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#460CaucazeEen Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#440SpartaEen handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#550HerekeEen klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#700Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#680Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#780Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#510IsfahanEen handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#560GoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#590NainEen handgeknoopt tapijt van wol.
#490ZandjanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#710MahalPerzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#470Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#480Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#1010Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#450MahalOosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#725MahalEen handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#770Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#670Indo-MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#540HerizPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 416 x 292 cmEstimate: € 200 / 300
#967“Galerie Flamande et Hollandaise”. Arsène Houssaye. 1857.
#935Grote leeuwenkop van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
#363Een tafelklok van beige marmer en verguld brons, einde XIXde eeuw (letsels en manco’s), H. 32,5 cm, een kleine pendule van gebeeldhouwd en wit gebeitst hout in rococostijl (letsels en manco’s, H. 28,5 cm) en een automatische kalender van messing (begin XXe eeuw, H. 12 cm).
Pendule de table en marbre beige et bronze doré. Fin du XIXe siècle (dégâts et manquants). H. 32,5 cm, ainsi qu’une petite pendule en bois sculpté et laqué blanc de style rococo (dégâts et manquants, H. 28,5 cm). Ainsi qu’un calendrier automatique en laiton (début du XXe siècle, H. 12 cm).No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1040Een witgepatineerd halmeubeltje in Lodewijk-XVI-stijl met bijpassende spiegel. XIXe eeuw.
Un petit meuble de vestibule patiné blanc, style Louis XVI avec miroir. XIXième siècle.No longer availableDim. 137 x 61 + 68 x 70 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Driedelig kaststel van grijs en verguld aardewerk met bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt ‘Capodimonte’.
#968“Antwerpen 1930”. Gebonden nummers van GVA en Zondagsvriend. Evenals: “L’Illustration Exposition mondiale Bruxelles 1935” en “The Life of Alexander Nevsky”. Ed. Aurora Leningrad (Facsimile).
“Anvers 1930”. Numéros reliés de la GVA et du Zondagsvriend. Ainsi que: “L’Illustration Exposition mondiale Bruxelles 1935” et “The Life of Alexander Nevsky”. Ed. Aurora Leningrad (Facsimile).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#813Een asbak van gepolijst metaal en koper met een reliëfafbeelding van fabrieksgebouwen. Met monogram ‘QG’ en inscriptie “September - december 1936.
Un cendrier en métal poli et cuivre avec un relief représentant des immeubles et usines. Porte le monogram ‘QG’ et une inscription “ Septembre - décembre 1936.”No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#726Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 213 x 133 cmEstimate: € 80 / 120 -
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180 / 240