#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#555Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon en rozenstruiken. Handgeknoopt.
#510Isfahan
Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#470
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#440Sparta
Een handgeknoopt Arabisch wollen karpetje.
#490Zandjan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#725Mahal
Een handgeknoopt wollen tapijt. Shah Abass-motief.
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
#540Heriz
#460Caucaze
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
#770
#480
#680Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#700
Een handgeknoopte Perzisch wollen loper. Slijtage.
#670Indo-Meshed
#1010
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#550Hereke
Een klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#780
#720Ardebil
#590Nain
Een handgeknoopt tapijt van wol.
#690Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Centraal medaillon op roze veld.
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
#710Mahal
Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon. Handgeknoopt.
#530Heriz
Tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 405 x 317 cmEstimate: € 200/300
#339Capitte
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#704
#568
Deux plats en faïence polychrome avec des représentations de queues de paons. Delft, XVIIIième siècle. Porte la marque De Dry Klokken.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 240/320 -
#421
Gevarieerd lot kristal en porselein: monochroom wit beeldje van een zittend meisje (Goldscheider Wien, letsel aan vingers, L. 20,5 cm), 4 theekopjes (mogelijk Limoges). Een polychrome kerstboom (H. 20 cm), een vintage kruikje gemerkt Caralas (H. 15 cm), een geslepen kristallen vaas, groen gekleurd in de massa (H. 14 cm) en een amberkleurige cylindrische (H. 8,5 cm).
Lot varié en cristal et porcelaine: statuette blanche d’une fille (Goldscheider Wien, accident aux doigts, L. 20,5 cm), 4 tasses à thé (Limoges?). Un arbre de Noël polychrome (H. 20 cm), une cruche vintage, marque Caralas (H. 15 cm), un vase en cristal taillé coloré vert dans la masse (H. 14 cm) et un vase cylindrique ambre (H. 8,5 cm).No longer availableEstimate: € 50/80 -
#349Raphaël LagyePeriod: 1862-1952
“Afrikaanse natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature africaine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 xmEstimate: € 100/120 -
#593
“Symbolisch werk met vrouwenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Roëde en gedateerd 1964.
”Oeuvre symbolique et formes féminines.” Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: Roëde, daté 1964.No longer availableDim. 31 x 43 cmEstimate: € 150/250 -
#833
#512
#649
“Polderlandschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Mauve.
”Paysage de Polders.” Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#711
#629Edgard HeirmanPeriod: 1919-2004
“Hoevezicht Gekalte Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#937
Deux mesures en faïence de Bruxelles bleue et blanche. Le couvercle est manquant. Une de 1 litre avec inscription ‘Kan’. L’autre d’un demi litre et du XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/140