#685Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#675Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 160 x 97cmEstimate: € 80 / 100 -
#429Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#415Twee verschillende karpetten.
#545AfghanEen handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#544MoriEen antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#245Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
Quelques carpettes en laine nouées à la main. Usures.No longer availableDim. 192 x 125 & 240 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#665Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#255Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
#534Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#395Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#785Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#35Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#555Een Oosters wollen tapijt.
#822Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#654Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#125Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#695Een Indisch wollen karpetje.
#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#405Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#655Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
Un couloir persan se en laine nouée à la main.No longer availableDim. 470 x 98 cmEstimate: € 200 / 240
#583Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Trois petits vases en cuivre cloisonné et émaillé. Oeuvre chinoise. Avec socles en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#256Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#573Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966“Herenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55.5 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#237Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#342Henri Op de Beeck“Besneeuwd begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
”Béguinage enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#607Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Deux beurriers en verre avec un décor de fleurs et des poignées vraisemblablement en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50