Similar lots by type
-
#726Karachi JaidarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 157 x 92 cmEstimate: € 30 / 50 -
#436MoriEen handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
Un couloir en laine. Fait main. Signé.No longer availableDim. 200 x 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#756Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Deux carpettes d’Orient. Nouées main.No longer availableDim. 187 x 100 & 180 x 105 cmEstimate: € 30 / 50 -
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableDim. 190 x 266 cmEstimate: € 120 / 200 -
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
Un couloir persan en laine. Fait main.No longer availableDim. 347 x 108 cmEstimate: € 40 / 60 -
#706HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120 / 200 -
#276Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120 / 180 -
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#466Een klein zijden karpetje.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 84 x 62 cmEstimate: € 100 / 160 -
#76een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
Une carpette en soie et laine. Nouée main.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 300 / 400 -
#456Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes, waaronder een Mori Bochara.
Un lot de trois carpettes d’Orient nouées main dont un Mori Bochara.No longer availableDim. 120 x 80 & 125 x 70 & 120 x 82 cmEstimate: € 30 / 40 -
#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 367 x 271 cmEstimate: € 100 / 120 -
#746Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 108 & 86 x 82 cmEstimate: € 40 / 50 -
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 302 x 165 cmEstimate: € 100 / 150 -
#486Een klein karpetje van zijde.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 88 x 63 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#441Een bord van Japans lakwerk met een bloemenmand van pietra dura in het decor. XIXe eeuw. Beschadigingen.
Une assiette japonaise laquée avec décor de pierre dure. Endommagé. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
#30Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van twee takjes.
Broche en or jaune 18 ct en forme de deux petites branches.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 100 / 150 -
#734Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een schotel en een kan van Nimy, twee Tsjechische siervaasjes en twee verschillende jardinières van Belgisch aardewerk.
Un lot de faïence polychrome, comprenant un plat, une verseuse Nimy, deux vases tchèques et deux jardinières belges.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#402ScalextricEen speelgoed racebaan. “Model Electric Motor Racing.” Made in England.
Un rallye en jouet. “Model Electric Motor Racing”. Fabrication en Angleterre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#374Een ivoren Christusbeeld op zwart houten kruis. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Un Crucifix en ivoire sur une croix en bois noir. Oeuvre africaine. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#103“Allegorie op de oogst”. Een bronzen plaquette in bas-reliëf.
“Allégorie sur la moisson”. Une plaquette en bronze en bas relief.No longer availableDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#786Piëdestal mahoniehout.
Piédestal en acajou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#187Charles LevyPeriod: 1820 - 1899“De mijnwerker”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“Le mineur”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500 / 600 -
#214Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350 / 550 -
#200Een 14 karaats wit gouden rivière bezet met 47 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 9 ct.
Bracelet en or blanc 14 ct serti de 47 diamants en rivière ayant un poids total de ± 9 ct.No longer availableDim. 15,65 gEstimate: € 5000 / 6000 -
#278Een houten juwelenkistje met een ingelegd decor van bloemen en vlinders en een sterretje van paarlemoer onderaan.
Un coffret à bijoux avec décor incrusté de fleurs et papillons et une petite étoile en nacre.No longer availableDim. 27 x 20 x 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#591Een ceremoniële Yoroi. Omstreeks 1960. In opbergkist.
Yoroi de cérémonie. Vers 1960. Dans son coffre.No longer availableEstimate: € 1500 / 2000

