#35
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetjes.
#545Afghan
Een handgeknoopte Afghaanse loper van wol. Met certificaat.
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleedje.
#125
#145
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
#685
Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#654
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
#534
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#544Mori
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpet van wol.
#617
Twee handgeknoopte miniatuur karpetjes, waarbij één van wol en één van zijde.
#415
Twee verschillende karpetten.
#665
#675
#245
Een paar handgeknoopte wollen karpetten. Enige slijtage.
#275
#655
Een handgeknoopte Perzische loper van wol.
#695
Een Indisch wollen karpetje.
#785
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#115
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een centraal medaillon en dieren.
#535
#429
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#555
Een Oosters wollen tapijt.
#255
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een centraal medaillon.
Un tapis d’Orient en laine noué à la main avec un médaillon central.No longer availableDim. 347 x 247 cmEstimate: € 200/300
#450
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 4,59 gEstimate: € 250/350 -
#26
Een ovaal salontafeltje van gefineerd mahoniehout.
#680
#31
“Garibaldi”. Groep van polychroom porselein.
”Garibaldi.” Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#234Jozef TilleuxPeriod: 1896-1978
“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op board. Achteraan gesigneerd.
“Vue sur le village par le bois”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#344Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#667Daum, Nancy
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
#696
Een eikenhouten commode met drie laden in accolade.
#104Apol
‘Landschap met hoeves’. Aquarel, gesigneerd.
#791
#194Cornelis LiestePeriod: 1817 - 1861
”Paysage animé romantique”. Huile sur toile. Signée dans le coin droit en bas. Retoilé.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 800/1200