Similar lots by type
-
#726KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80 -
#616Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
Un tapis persan en laine, fait main.No longer availableDim. 493 x 316 cmEstimate: € 300 / 500 -
#476Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50 / 80 -
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#399AfghanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 230Estimate: € 80 / 100 -
#456Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine.No longer availableDim. 260 x 165 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 126 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 169 x 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#506Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#336Comag Carpet Industries“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
“Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#56Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60 / 100 -
#286ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 199 x 298Estimate: € 70 / 120 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60 / 100 -
#66Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 270 x 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
Un tapis fait main Caucase. Mi-XXième siècle.No longer availableDim. 221 x 198 cmEstimate: € 80 / 100 -
#136ScipitarEen handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 252 x 308 cmEstimate: € 60 / 100 -
#106KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150 / 180 -
#306Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
Tapis en laine à décor d’animaux et de cavaliers. Roumanie.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 50 / 80 -
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 308 x 252 cmEstimate: € 220 / 300 -
#404MeshedEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 256 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#441Twee verschillende muziekdozen met draaiende ballerina’s. Japans decor.
Deux boîtes à musique avec ballerines dansantes. Décor japonais.No longer availableDim. 10 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 80 -
#45Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en gekalibreerde robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de baguettes de rubis calibré ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 700 / 800 -
#60SwarovskiEen roestvrij stalen polshorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#172“Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.
“Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 100 / 200 -
#607Een schaal van blauw en wit porselein met een gegraveerd zilveren montuur. Haarscheur onderaan. Tijdperk Kangxi.
Un plat en porcelaine bleue et blanche avec monture gravée en argent. Eclat en dessous. Dynastie Kangxi.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#257Een paar dekselpotjes van kleurloos kristal met zilveren deksels. Het eerste met geslepen bloemendecor en een bloem in het deksel, het tweede sober met een kroon in het deksel en gekeurd 950‰.
Quelques pots à couvercle en cristal incolore et couvercles en argent. Le premier avec décor fleuri taillé dans le couvercle, le deuxième étant sobre avec une couronne dans le couvercle, 950‰.No longer availableDim. j: 7 & 8 cmEstimate: € 80 / 100 -
#422Een doos van zwartgelakt hout, versierd met messingen inlegwerk.
Boîte en bois laqué noir décorée d’incrustations en laiton.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#765Een sobere eikenhouten bureautafel met een lade in de gordel.
Un bureau sobre en pin avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#235Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een topaas van ± 15 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’une topaze de ± 15 ct.No longer availableDim. 13,71 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#758Een lot van twee theaterkijkers (waarbij één in etui(, een kompas en een verrekijker van Kalimar.
Un lot de deux paires de lunettes de théâtre dont un dans son étui, un compas et des jumelles Kalimar.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#70Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 900 / 1000 -
#1Een lot porselein, bestaande uit een konijn, vier verschillende vogeltjes en drie bloemenmandjes.
Un lot d’objets en porcelaine, comprenant un lapin, quatre oiseaux et trois paniers à fleurs.No longer availableEstimate: € 30 / 40

