Similar lots by type
-
#510Isfahan
Een Perzisch wollen karpet met een decor van ruiters.
Une carpette persane en laine, décor de cavaliers.No longer availableDim. 116 x 113 cmEstimate: € 200/240 -
#776
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40/60 -
#620Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220/280 -
#526
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een Boteh-motief.
Une carpette de Perse en laine noué main, motif Boteh.No longer availableDim. 266 x 167 cm -
#630
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 370 x 255 cmEstimate: € 180/220 -
#520
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80/120 -
#720
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40/60 -
#580
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 360 x 252 cmEstimate: € 180/220 -
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 25/35 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 371 x 280 cmEstimate: € 180/240 -
#550
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 390 x 275 cmEstimate: € 180/220 -
#480
Een antiek handgeknoopt Perzisch karpetje van wol.
Petite carpette persane ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60/80 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 177 x 77 cmEstimate: € 50/80 -
#750
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#740
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 143 x 106 cmEstimate: € 60/80 -
#610Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine fait main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 180/240 -
#556
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 345 x 205 cmEstimate: € 180/220 -
#530
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100/150 -
#760
Een Turks wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis turque en laine à motif géométrique. Noué main.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#566Sabzavaar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220/300 -
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#436
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30/50 -
#416Mori Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Une carpette oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 20/30 -
#730Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 110 x 218 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#62Bonnevall
“Zicht vanuit een raam. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue par une fenêtre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 20/30 -
#217
Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (7 stuks tussen april 1950 en maart 1952). Nummers 32, 33, 35, 36, 37, 38 , 39. Sletig, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (7 pièces entre avril 1950 et mars 1952). 32,33,35,36,37,38,39. Usures, traces de papier collant, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 280/320 -
#421
Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.
Un petit vase balustre en porcelaine de Céladon craquelée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55/60 -
#53Val St. Lambert
Een reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen leeuwen in het decor. Allen gemerkt en in origineel etui.
Une série de six sous-verres en cristal incolore, décors de lions engravés. Avec marques et dans étui d’origine.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50/60 -
#745
Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#132Frans Van Leemputten
“Klein Huisje te Retie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite maison à Retie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#671
Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.
Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.No longer availableDim. 61 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#248
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
Un vaisselier en chêne à deux portes en bas.No longer availableDim. 200 x 160 x 45 cmEstimate: € 50/60 -
#442Gaston WallaertPeriod: 1889-1954
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Coquelicots”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#609
Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 460/500 -
#170
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une chaîne en or jaune et pendentif 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 14,64 gEstimate: € 450/550 -
#554
“Parijse burleske.” Aquarel op papier.
”Burlesque, Paris”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 120/140